کارمانیا
مدیران خودرو

شریعتمداری، سوار بر سراتو مونتاژ

شریعتمداری، سوار بر سراتو مونتاژ
محمد شریعتمداری، معاون اجرایی رئیس جمهور، سراتو سایپا را برای تردد انتخاب کرده است.
او که یکی از بالاترین سمت های اجرایی را در کشور دارد و در گذشته سمت های مهمی را داشته است، این روزها در مراسم ها با سراتو اتوماتیک مونتاژ سایپا حضور دارد. شریعتمداری، شنبه برای شرکت در مراسم تحویل چهل هزارمین تاکسی جایگزین خودروهای فرسوده، با سراتو خود به مراسم آمد. با توجه به مشاهدات خبرنگار گروه مستند اسب بخار، این خودرو ویژگی فنی خاص و متمایزی ندارد و تنها شیشه های عقب این خودرو به طور کامل تیره و دودی شده است.
کیا سراتو سایپا در دو نسخه اتوماتیک و دنده به بازار عرضه شده است. این خودرو در حال حاضر با نسل قبلی در سایپا مونتاژ می شود و واردکنندگان نسل جدید آن را در حال حاضر عرضه می کنند. مدل دنده ای به موتور ۱٫۶ لیتری و گیربکس شش سرعته دستی مجهز است و نسخه اتوماتیک پیشرانه دو لیتری ۱۵۶ اسب بخار و گیربکس شش سرعته اتوماتیک دارد. دو کیسه هوا، ترمزهای جلو دیسکی، سنسور نور، کروزکنترل، سیستم تهویه اتوماتیک و شیشه ها و آینه های برقی از جمله امکانات این خودرو محسوب می شود. بهای این خودرو در بازار آزاد حدود ۸۸ تا ۹۰ میلیون تومان تعیین شده است.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۶:۲۳ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.