کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

شرط سرمایه گذاری نیسان در انگلیس

شرط سرمایه گذاری نیسان در انگلیس
کارلوس گوسن، مدیرعامل نیسان اعلام کرد زمانی که شرایط خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا(برگزیت) مشخص شود، این خودروساز ژاپنی سرمایه‌گذاری‌های آتی در این کشور را بررسی می‌کند.
به گزارش رویترز، نیسان در ماه اکتبر پس از دریافت تضمین کتبی از دولت بریتانیا، اعلام کرده بود برنامه تولید ایکس-تریل و شاسی‌بلند قشقایی در کارخانه ساندرلند را اجرا می‌کند. دولت بریتانیا به این خودروساز تضمین داده بود که برگزیت به رقابت‌پذیری صادراتی این کشور لطمه وارد نخواهد کرد. اما گوسن در حاشیه اجلاس مجمع جهانی اقتصاد در داووس گفت: زمانی که شرایط برگزیت مشخص شد، نیسان استراتژی سرمایه‌گذاری در بریتانیا را مجددا بررسی می‌کند. به گزارش دنیای اقتصاد، دولت بریتانیا اعلام کرده است تا آخر ماه مارس روند دوساله خروج از بریتانیا را آغاز می‌کند. گوسن گفت: «ما احتمالا مجبور خواهیم شد طی دو تا سه سال آینده درباره این سرمایه‌گذاری تصمیم بگیریم. بنابراین نتیجه برگزیت هرچه زودتر مشخص شود، بهتر است.»

زمان ارسال پست: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۶:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.