کارمانیا
مدیران خودرو
تبلیغات

شرایط فروش BYD s6 تیرماه ۱۳۹۶

شرایط فروش BYD s6 تیرماه 1396
خودروسازی کارمانیا،به عنوان شریک تجاری BYD در ایران شرایط جدیدی را برای عرضه محصول BYD S6 در نظر گرفته که با توجه به قوانین سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تحویل محصول به صورت خرید نقدی در مدت زمان ۹۰ و ۱۲۰ روزه انجام خواهد شد.
لازم به ذکر است که محصول شاسی بلند کارمانیا تک دیفرانسیل و از موتور ۲۴۰۰ سی سی با جديد ترين نسل گيربكس اتوماتيك دوكلاچه با امكان تعويض دستي دنده بهره برده و با همکاری برخی از شرکت های آلمانی سیستم های ایمنی و رفاهی خاصی را در اختیار همراهان خود قرار می دهد.
با توجه به زمان تحویل خودرو، خودروسازي کارمانیا سود مشارکت ۱۸، ۲۰ و ۲۲ درصدی را برای مشتریان در نظر گرفته و در کنار آن در صورت انصراف مشتری می تواند سود ۱۲ درصدی از شرکت دریافت نمايد.
همچنین برای راحتی هرچه بیشتر همراهان کارمانیا، سه سال یا ۱۰۰ هزار کیلومتر خدمات پس از فروش رايگان با توضيحات اعلام شده در بخش گارانتي و مشروحه با بالاترین سطح کیفیت در نظر گرفته شده است.

مدارک مورد نیاز:
– کپی تمامی صفحات شناسنامه
– کپی پشت و روی کارت ملی
– ارائه پرداخت های مشخص شده در بخشنامه شرکت
– مدارک احراز سکونت برای شماره گذاری
پرداخت ها از طریق دستگاه های کارتخوان شرکت در نمایندگی ها یا واریز به حساب شرکت خودروسازی کارمانیا انجام می شود.
قیمت خودرو شامل مالیات بر ارزش افزوده به انضمام کلیه حقوق و عوارض قانونی متعلقه و بیمه شخص ثالث و شماره گذاری می باشد.
کلیه هزینه ها، مالیات ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه هایی که قانون پرداخت آن را بر عهده خریدار و مصرف کننده گذاشته است، بر اساس قوانین، نرخ ها و تعرفه های زمان ثبت نام محاسبه شده است. در صورت تغییر این قوانین، نرخ ها و تعرفه ها در زمان تحویل خودرو، مابه التفاوت از مشتری دریافت می گردد.

زمان ارسال پست: ۰۱ تیر ۱۳۹۶ | ۴:۱۷ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.