کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

شرایط فروش ویژه زمستانه DS

شرایط فروش ویژه زمستانه DS
از سوی آرین موتور تابان نماینده رسمی DS Automobiles فرانسه، شرایط فروش ویژه زمستانه این برند پرمیوم فرانسوی اعلام شد.
طبق شرایط فروش جدید آرین موتور تابان برخی از مدل های برند پرمیموم DS با اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره به فروش می رسند. در شرایط فروش جدید برند لوکس DS مدل زیبا و هیجان انگیز DS5 با مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۲۲۷٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان و موعد تحویل فوری عرضه می شود. در خرید نقدی تخفیفی معادل ۴٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان به مشتریان تعلق می گیرد. برای رفاه حال علاقه مندان به پرچم دار محصولات DS این خودرو بصورت اقساطی با وام ۹۶ میلیون تومانی به خریدارن عرضه می شود. باز پرداخت اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره به مبلغ ۸ میلیون تومان یا دوساله به مبلغ ۴٫۷۹۲٫۷۱۴ تومان می باشد.
همچنین مدل صندوقدار DS5 LS با قیمت ۱۹۲ میلیون تومان و تحویل فوری به فروش می رسد که در خرید نقدی تخفیف ۳٫۶۹۴٫۰۰۰ تومانی به مشتریان تعلق می گیرد . همچنین علاقه مندان به این برند DS می توانند این خودر را با وام ۸۵ میلیون تومانی با بازپرداخت ۲۴ ماهه بدون بهره خریداری نمایند. مبلغ هر یک از اقساط ۳٫۵۴۱٫۶۶۷ تومان می باشد.
مدل پرطرفدار DS6 با مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۲۳۴٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان و تحویل ۳۰ روزه به فروش می رسد. در صورت خرید نقدی یک تخفیف ۴٫۵۱۲٫۰۰۰ تومانی به خریداران تعلق می گیرد. همچنین جهت رفاه دوستداران مدل شاسی بلند DS6 این خودرو با وام ۸۵ میلیون تومانی بدون بهره با اقساط ۲۴ ماهه به خریدران عرضه می شود . مبلغ هر یک از اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره معادل ۳٫۵۴۱٫۶۶۷ تومان می باشد.
و در نهایت جدید ترین مدل برند پرمیموم DS در ایران یعنی کراس اوور DS4 Cross Back با مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۱۸۴٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان به علاقه مندان این خودرو با موعد تحویل ۳۰ روزه عرضه می شود. در خرید نقدی تخفیفی معادل ۳٫۵۵۴٫۰۰۰ تومان به خریداران تعلق می گیرد. همچنین برای رفاه علاقه مندان به جدید ترین محصول DS این خودرو با وام ۸۰ میلیون تومانی به خریدران عرضه می شود. اقساط ۱۲ ماهه این خودرو بدون بهره و مبلغ هر یک از اقساط برابر با ۶٫۶۶۶٫۶۶۷ تومان بوده و در اقساط ۲۴ ماهه معادل با ۳٫۹۹۳٫۹۲۸ تومان می باشد.
علاقه مندان به برند پرمیموم DS جهت اطلاع از مشخصات مدل ها و همچنین شرایط فروش این برند فرانسوی می توانند به وب سایت آن به آدرس dsautomobiles.ir مراجعه نمایند.

زمان ارسال پست: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۴:۵۳ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

3 Responses to “شرایط فروش ویژه زمستانه DS”

  1. سعید گفت:

    آقا من کلا یک بار دی اس تو خیابون دیدم.یعنی استقبال خوب نبوده

  2. محمد22 گفت:

    سلام یه انتقادی داشتم و دارم اونم اینه که متن هاتون خیلی بدون فاصله و تو هم رفته و یکنواخت هست. درحالی که اگه همین مطالب رو با یک جدول ساده نشون میدادین خیلی قابل فهم تر میشد 🙂

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.