کارمانیا
مدیران خودرو

شرایط فروش جیلی GC6 از جانب خودروسازان بم اعلام شد

آغاز فروش جیلی GC6 از 20 خرداد+ قیمت قطعی
در حالی که انتظار می رود بازار خودرو ایران در پسابرجام با جذابیت های بیشتری همراه باشد، خودروسازان کرمانی در تلاش هستند تا سهم بیشتر از بازار خودروهای کمتر از ۵۰ میلیون تومان را در اختیار داشته باشند.
این رویکرد در حالی دنبال می شود که دو موضوع مهم کیفیت و ارزان بودن نیز مورد توجه شرکت های زیرمجموعه گروه خودروسازی کرمان قرار گرفته که در کنار داخلی سازی، تحقق اهداف کلان کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را نیز دنبال می کند.
همکاری شرکت خودروسازی جیلی با شرکت خودروسازان بم نیز در همین راستا شکل گرفته و این دو شرکت تلاش کرده اند تا در اولین تجربه همکاری، یک خودرو اتوماتیک باکیفیت و ارزان قیمت را برای بازار ایران در نظر بگیرند و عرضه آن را با قیمت ۴۷ میلیون و ۸۰۰هزارتومان را آغاز کنند.
شرکت خودروسازان بم از روز شنبه ۲۰ خردادماه پیش فروش این خودرو را در سراسر کشور آغاز خواهد کرد و با توجه به تعیین قیمت معقول و منطقی برای این خودرو و هم چنین امکانات و ظرفیت های آن، شروع مناسبی را برای این شرکت خودروسازی در بازار ایران رقم خواهد زد.
این درحالی است که شرکت خودروسازی جیلی نیز طی سالهای اخیر به واسطه در اختیار گرفتن مالکیت برندهایی مانند ولوو، پروتون و لینک اندکو در کانون توجه خودروسازان بزرگ جهان نیز قرار گرفته و توانسته است چندین گام جلوتر از دیگر رقبای هموطن خود حرکت کند. در شرایطی که با توجه به افزایش معضلات ترافیکی شهرهای ایران، تقاضا برای خرید خودروهای اتوماتیک افزایش یافته عرضه خودرو اتوماتیک جیلی GC6 از سوی شرکت خودروسازان راین، رقابت اتوماتیک ها در این محدوده قیمتی را دیدنی تر خواهد کرد. شرکت خودروسازان بم در حال حاضر این خودرو را با موعد تحویل مرداد تا مهر سال جاری ثبت نام می کند. همچنین در شرایط فروش اولیه طرح اقساطی هم برای خودرو وجود دارد. در طرح فروش نقدی مشارکتی سود مشارکت ۲۴% برای خریداران در نظر گرفته شده و به پیش پرداخت ۶ تا ۲۰ میلیون تومان برای ثبت نام نیاز است. همچنین در تمام طرح ها تخفیف های چند صد هزار تومانی هم برای مشتریان وجود دارد.
شرایط فروش جیلی GC6 از جانب خودروسازان بم اعلام شد

زمان ارسال پست: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ | ۷:۴۱ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “شرایط فروش جیلی GC6 از جانب خودروسازان بم اعلام شد”

  1. اسپورت گفت:

    سلام سوالم ربطی به مقاله نداره
    اگه ممکنه میشه بگید هایما s7 چند ستاره ایمنی از c-ncap گرفته؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.