کارمانیا
مدیران خودرو

شرایط فروش استثنایی DS ویژه نوروز

وقتی DS5 در ایمنی می درخشد
آرین موتور تابان نماینده رسمی DS Automobiles شرایط فروش ویژه ای را برای این برند پرمیموم در نظر گرفته است.
در این شرایط فروش کلیه مدل های برند پرمیموم DS با مدل ۲۰۱۷ عرضه می شوند.
در شرایط فروش ویژه نوروز آرین موتور، خودروهای این برند خاص و پرمیوم فرانسوی با اقساط تا ۲۴ ماه بدون بهره و سررسید چک ها از اردیبهشت ماه به علاقه مندان عرضه می شود. در این شرایط فروش استثنایی مدل شاسی بلند پرمیموم DS 6 به قیمت ۲۳۵ میلیون تومان به فروش می رسد. در صورت خرید نقدی، مشتریان از تخفیف چهار میلیون و پانصد هزار تومانی برخوردار می شوند. همچنین برای رفاه حال دوستداران برند DS این خودرو با اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره نیز عرضه می شود. در شرایط فروش اقساطی مشتریان از یک وام ۸۵ میلیون تومانی ۲۴ ماهه بدون بهره برخوردار می شوند. مبلغ هر یک از اقساط ۳٫۵۴۲٫۰۰۰ تومان می باشد.
زمان تحویل شاسی بلند DS 6 در هر دو روش فروش نقد و اقساطی فوری می باشد.
مدل سدان پرمیموم DS 5LS با قیمت ۱۹۲ میلیون تومان به فروش می رسد. در صورت خرید نقدی تخفیفی معادل ۳٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان به خریداران تعلق می گیرد. برای رفاه حال علاقه مندان این خودرو نیز با اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره به فروش می رسد. در این شرایط فروش اقساطی DS 5LS با وام ۸۵ میلیون تومانی بدون بهره ۲۴ ماهه به فروش می رسد. مبلغ هر یک از اقساط نیز ۳٫۵۴۲٫۰۰۰ تومان می باشد. زمان تحویل نیز در هر دو روش فروش نقد و اقساطی فوری می باشد.
علاقه مندان جهت اطلاع از شرایط فروش و مشخصات خودروهای برند پرمیموم DS می توانند به وب سایت آن به آدرس www.dsautomobiles.ir مراجعه نمایند.

زمان ارسال پست: ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۲:۵۹ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.