فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

سوزوکی برنامه جدیدی ندارد؟

سوزوکی ویتارا، دستاوردی مهم برای ایران خودرو
برند سوزوکی به عنوان یکی از قدیمی ترین مونتاژ کاران خودرو در ایران به حساب می آید و در این چند ساله با مشارکت ایران خودرو، گرندویتاراهای زیادی را به بازار کشور عرضه کرده است.

اما این خودرو کراس اوور کاربردی سال هاست که با همین پلتفرم و مشخصات فنی به بازار عرضه می شود و هنوز حرکت جدیدی در بحث تولید خودروهای این برند در بازار کشور دیده نمی شود. سال گذشته ویتارا نسل جدید به ایران خودرو آمد و تا برخی مسائل فنی آن برای بازار ایران بررسی شود. همچنین قرار بود که همکاری سوزوکی و ایران خودرو قوت بگیرد و با عقد قرارداد جدید، خودروهای سدان این برند نیز در ایران مونتاژ شوند. اما با گذشت زمان شاهد هستیم که سهم بالایی از خط تولید ایران خودرو خراسان در اختیار برند هایما چین قرار گرفته و تولید گرندویتارا آنچنان رشدی نداشته و گویا قرار نیست که خودروهای جدیدی از این نشان تجاری ژاپنی در ایران مونتاژ شود.

زمان ارسال پست: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “سوزوکی برنامه جدیدی ندارد؟”

  1. معراج گفت:

    تازه مدل نیوفیسش رو با یه جلوپنجره جدید دارن میندازن به ملت یه سری خجسته دل هم فکر کردن هنوز سال ۸۷ ــه و رفتن خرید اوردن تو بازار ۱۳۲ میلیون قیمت گذشتن! کی میخره ماشین دو نسل پیش رو اونم با این قیمت؟!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.