کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

سورپرایز فولکس واگن در ژنو

سورپرایز فولکس واگن در ژنو
شرکت فولکس واگن از جدیدترین محصول خود تحت نام «آرتئون» در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷ رونمایی می کند.
فولکس واگن در توضیح این مدل جدید گفته است که « آرئون» شبیه مدل کوپه پاسات است و از این مدل جدید در نمایشگاه ژنو رونمایی به عمل خواهد آورد. فولگس واگن در توضحات خود پیرامون مدل جدید آرتئون به همین اندازه بسنده کرده و تا کنون هیچگونه اطلاعات دیگری از فولکس واگن منتشر نکرده است.
آرتئون که در کلاس خودرو های متوسط قرار می گیرد به عنوان جانشین مدل کوپه پاسات معرفی شده است. از تنها مشخصاتی که از آرتئون در دسترس است، می توان به دارا بودن بدنه ی فست بک و چهار سرنشین بودن آن اشاره کرد!حال روزشماری تا آغاز به کار رسمی نمایشگاه ژنو و رونمایی از جدیدترین محصولات دنیای خودرو آغاز شده و بدون شک یکی از مدل هایی که همگان انتظار رونمایی از آن را می کشند، مدل جدید و به عبارت بهتر سورپرایز شرکت آلمانی فولس واگن است.
گفتی است نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو همواره یکی از مهمترین نمایشگاه های سال به حساب می آید و اکثر شرکت های سازنده ی خودرو برای حضوری قدرتمند و تاثیر گذار در این نمایشگاه خود را آماده می کنند. این نمایشگاه از ۱۹ لغایت ۲۹ اسفند (۹ تا ۱۹ مارس) در ژنو -دومین شهر پر جمعیت سوئیس- برگزار خواهد شد.
منبع : خودرو کار

زمان ارسال پست: ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۶:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.