کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

سنگ تمام ایرتویا برای بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو تهران

سنگ تمام ایرتویا برای مشتریان
نمایشگاه خودرو تهران در حدی برگزار شد که توانست رکورد حضور مردم در چنین فضاهایی را بشکند.
بدیهی است که سعی و تلاش برگزارکنندگان این دوره از نمایشگاه خودرو تهران و همت شرکت ها باعث شد تا رضایت حداکثری بازدیدکنندگان پدید آید. در میان تمام غرفه ها، بودند شرکت هایی که با سبک جدید و روش مشتری مداری جهانی، توانستند نظر مردم را بیشتر به سبک خود بکشانند. تویوتا، رنو، لکسوس، میتسوبیشی، بی وای دی، دی اس و… جز بخش های شلوغ نمایشگاهی در این دوره به حساب می آمدند. ولی در این میان، شرکت ایرتویا با آوردن پنج محصول جدید توانست نظر سختپندان را به سمت خود بشکاند. پنج محصول جدیدی که به گفته مدیران شرکت ایرتویا برنامه عرضه در بازار ایران دارد و احتمالا سال ۹۶ به جاده های کشور راه پیدا می کنند. بدیهی است که حضور پنج خودرو جدید، بدون انجام برخی فرایندهای بازاریابی نمی تواند آنچنان جلوه داشته باشد. به گفته کارشناسان ارشد این شرکت، ایرتویا ماه ها قبل برای انجام هماهنگی ها با تویوتا ژاپن بارها جلسه هایی تشکیل داده است تا بتواند از نظر سبک طراحی غرفه با استانداردهای روز تویوتا و لکسوس برابری کند. در نهایت شاهد آن هستیم که طی پنج روز نمایشگاه، استانداردهای جهانی تویوتا در غرفه ایرتویا برقرار شد و این شرکت توانست به سبک جهانی بازدیدکنندگان را به سمت خود بکشاند. در اکثر اوقات برگزاری نمایشگاه، ۳۰ پرسنس پاسخگو به مردم در غرفه ایرتویا حضور داشتند و توانستند نظر مردم را به دست آورند. همچنین تیم بازاریابی این شرکت، با انجام فرایندهای مختلف توانست از دیدگاه بازدیدکنندگان اطلاع داشته باشد. وقتی با بازدیدکنندگان از غرفه ایرتویا صحبت می کردیم، جذابیت حضور C-HR و RX200t را بسیار خوب و به موقع برای چنین نمایشگاهی ارزیابی می کردند. وقتی هم که پاسخگویی به این افراد از جانب کارشناسان ایرتویا در حد قابل قبولی باشد، بدیهی است که حضور حداکثری در چنین غرفه ای اتفاق می افتد و این مسئله حاکی از آن است که امروز جذابیت تویوتا و لکسوس با سبک کار ایرتویا چنین افتخاری را برای این شرکت پدید آورده است. در زمانی که شلوغی نمایشگاه غیر قابل کنترل نبود، بازدیدکنندگان با لمس متریال داخلی تویوتا و لکسوس توانستند معنی واقعی کیفیت و اصالت را به چشم ببینند. گرفتن تست سیستم صوتی با توضیحات قابل لمس و وجود دستاوردهای هیبریدی تویوتا در غرفه ایرتویا در کنار نشان های افتخار ایرتویا که از جانب تویوتا به این شرکت اهدا شده بود، مهری معتبر برای فعالیت سالم و مشتری مدارانه ایرتویا به حساب می آید. این روزها، شرکت ایرتویا به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کلیه محصولات کمپانی تویوتا و لکسوس در بازار ایران شناخته می شود.

زمان ارسال پست: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۴:۵۲ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

5 Responses to “سنگ تمام ایرتویا برای بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو تهران”

 1. محمد علي گفت:

  برخورد بسيار بسيار بد بي اطلاعي عجيب مسئولان غرفه اير تويا ( ندانستن نوع اپشن ها و اشتباه گفتن موتور ۶ سيلندر gs200 !!!) باعث بد شدن ديد مردم به تويوتا در نمايشگاه شد جالب اينكه بدليل لو اپشن بودن اكثر تويوتا ها براي همه عجيب بود چون تقريبا تمام شركت ها بخصوص رنو با خودرو هاي فول و مثلا ٢ تا تليسمان به نمايشگاه امده بودند

 2. حسین گفت:

  کجاش سنگ توم بود؟
  در ماشین ها بسته
  برخورد بد و خیلی سرد
  اطلاعات اشتباه
  از یک اتو گالری هم ضعیف تر
  با این اوضاع نمیومدن بهتر بود

 3. امین گفت:

  از لحاظ تعیین قیمت واقعا سنگ تمام گذاشته ایرتویا😐

 4. امین گفت:

  سنگ تموم؟؟!!!
  بیاین معنی سنگ تموم گذاشتن رو یکی کنیم!!!
  در همه ی ماشین ها بسته. حتی پرده ی شیشه ی عقب یه ماشین بالا کشیده شده بود… باید برای این که بتونیم داخل ماشین رو ببینیم مثل گدا ها سرمون رو خم می کردیم دستمون رو می گرفتیم کنار صورتمون تا بشه توشو دید! واقعاً اینا سنگ تموم گذاشتنه؟!!!!!!
  واقعاً تنها چیزی که براشون مهم نبود حفظ ارزش و احترام برای مشتری و مردم بود.
  سنگ تموم گذاشتن خنده دار ترین واژه ای بود می تونسیتن برای غرفه ی ایرتویا! بکار ببرید. تاسف بر انگیزه!

 5. مجید گفت:

  باید بگم با دوستان موافقم و فکر نکنم این تیتر شما مناسب برای این شرکت باشه.ضعیفترین بخش در نمایشگاه از نظر پاسخ گویی و رسیدگی به بازدید کنندگان بود .
  ایرتویا بادستی پر و لی گره کرده حضور داشت .

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.