فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

سقف پیش فروش خودرو توسط سایپا و ایران خودرو مشخص شد

 سقف پیش فروش خودرو توسط سایپا و ایران خودرو مشخص شد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت که مقرر شده ایران خودرو تا سقف ۲۰۰ هزار و سایپا تا سقف ۱۰۰ هزار پیش فروش خودرو داشته باشد.

به گزارش تسنیم، ناصر سراج در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره احتمال احتکار خودروها از سوی شرکت‌های خودروسازی اظهار کرد: درحال بررسی این موضوع هستیم و هنوز نتیجه قطعی نگرفتیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت که این سازمان احتکار خودروها اعم از داخلی و خارجی را بررسی می‌کند.

سراج در پاسخ به این سؤال که در جایی گفته بود با بازرسی او از ایران خودرو، قیمت خودروهای داخلی ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان کاهش یافت، افزود: این امر برای همه خودروها اتفاق نیفتاد بلکه قیمت برخی خودروها مانند سوزوکی و ۲۰۰۸ به صورت قابل قبولی کاهش داشت. البته پس از اعلام ممنوعیت واردات خودروهای خارجی از سوی مقامات صنعت، معدن و تجارت، قیمت خودروهای خارجی یک مقدار افزایش یافت اما در مجموع قیمت خودرو خوب پایین آمد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد: اگر حرص و ولع کم شود کمبود خودرو نخواهیم داشت زیرا به اندازه کافی خودرو در داخل کشور تولید می‌شود و حتی تولید چند برابر نیاز موجود است.

او گفت که پس از بازدید از شرکت‌های خودروسازی، مقرر شد ایران خودرو تا سقف ۲۰۰ هزار و سایپا تا سقف ۱۰۰ هزار خودرو را پیش فروش کند.

سراج خواستار کوتاه کردن دست دلالان از بازار خودرو شد و گفت: اگر دست دلالان را کوتاه کنیم مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

زمان ارسال پست: ۰۹ تیر ۱۳۹۷ | ۸:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

One Response to “سقف پیش فروش خودرو توسط سایپا و ایران خودرو مشخص شد”

  1. محسن گفت:

    دلال خود شمایین ایشالا دست خودت قطع بشه از این مملکت ادمین پچاپ لطفا شما باید حرف مردم رسانه ایی کنین ممنون

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.