کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

سفیر کره جنوبی در ایران: ایران یک شریک قدرتمند است

سفیر کره جنوبی در ایران: ایران یک شریک قدرتمند است
سفیر کره جنوبی با اشاره به اینکه معتقدم ایران فقط جایی برای فروش خودرو و قطعات خودرو نیست ، خاطرنشان کرد:ایران شریک بسیار قدرتمند و قابل اطمینان و یک رقیب بسیار خوب برای شرکایش خواهد بود.
به گزارش اقتصاد آنلاین کیم سونگ هو در چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران گفت:من فکر می کنم این یک کنفرانس دیپلماتیک است چرا که ما می خواهیم دو کشور به هم نزدیک کنیم.
وی ادامه داد:دولت ها تغییر می کنند اما مردم باقی می مانند بنابراین ما باید روابط بین کشورها را تقویت کنیم.
وی با تاکید بر اینکه پتانسیل های صنعتی ایران به ویژه در حوزه خودرو را درک می کنیم، افزود:ایران با ٨٠ میلیون جمعیت بازار بزرگی دارد و اگر این را بدانید تازه اول کار هستید.
سفیر کره جنوبی در ایران با اشاره به اینکه ایران ظرفیت صنعتی خوبی دارد و از پیچ و مهره های کوچک تا موشک های پیشرفته در ایران تولید می شود، اظهار کرد:می توانیم از ظرفیت های صنعتی ایران استفاده کنیم.
به گفته او ایران فرصت خوبی برای صنایع دنیاست اگر پتانسیل و توانمندی ایران رادرک کنند.
وی با بیان اینکه شرکت های تولیدکننده خارجی باید بدانند اکنون زمان مهم و خطیری است، تصریح کرد:ایران با این ظرفیت و توانمندی ریسک کرده و به زودی به جایگاه خوبی در صنعت خودرو می رسد که نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت است.
سونگ هو با اشاره به اینکه معتقدم ایران فقط جایی برای فروش خودرو و قطعات خودرو نیست، خاطرنشان کرد:ایران شریک بسیار قدرتمند و قابل اطمینان و یک رقیب بسیار خوب برای شرکایش خواهد بود.
وی با بیان اینکه در پی مشارکت با شرکت های خارجی، شرکت های ایرانی توانمندتر می شوند، ادامه داد:بدون رقابت صنایع کره و ژاپن نمی توانستیم تصور کنیم که صنایع کره قدرتمند شود.
سفیر کره جنوبی در پایان تاکید کرد:نباید بیش از این وقت را تلف کنیم، دیر یا زود با ظرفیت شرکت های خودروسازی ایرات و شرکت های خارجی ، خودروسازی ایران قدرتمند خواهد شد.

زمان ارسال پست: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.