کارمانیا
مدیران خودرو

سفر مقامات ارشد رنو به ایران برای تعامل با قطعه سازان

سفر مقامات ارشد رنو به ایران برای تعامل با قطعه سازان
سه مقام ارشد مهندسی، خرید و تولید رنو اس.آ.اس در راس هیاتی بلند پایه برای دیدار با قطعه سازان داخلی هفته آینده به ایران سفر می کنند. گسپر گسکون، قائم مقام ارشد مهندسی، سارلا دپوت، قائم مقام ارشد خرید و دلوس موزوس قائم مقام ارشد تولید و زنجیره تامین و تیم کارشناسی همراه در سفری سه روزه از خطوط تولید تامین کنندگان رنو در ایران بازدید خواهند کرد.
به گفته رامتین اسماعیلی، قائم مقام اجرایی رنوپارس “این سفر به منظور بازدید مقامات ارشد رنو از تامین کنندگان داخلی و همچنین ارزیابی و رفع مشکلات آنهاست.”
این دومین سفر گسپر گسکون، قائم مقام ارشد مهندسی رنو به ایران در سال جاری است. انجام این بازدیدها یکی از اقدامات چندگانه رنو برای تسریع پیوستن قطعه سازان ایرانی به زنجیره تامین جهانی رنو است.
قائم مقام اجرایی رنوپارس در این خصوص گفت: “یکی از اولویت های رنو در بازارهای استراتژیک خود از جمله ایران، رساندن نرخ داخلی سازی محصولات به ۸۰ درصد است. به همین منظور ما در تلاش هستیم با انتقال دانش فنی به قطعه سازان به آنها کمک کنیم کیفیت و کمیت تولیدات خود را افزایش دهند. از سوی دیگر ما در تلاشیم قطعه سازان ایرانی را وارد زنجیره تامین جهانی رنو کنیم. مقامات ارشد رنو نیز در همین راستا به ایران سفر کرده اند تا راه را برای رسیدن به این هدف هموار کنند.”
تنها چند روز قبل از این بازدید، مدیران ارشد و کارشناسان رنو پارس در همایشی یک روزه با اعضای انجمن قطعه سازان فرانسه در ایران دیدار کردند تا آنها را تبادل دانش با قطعه سازان ایرانی از طریق تاسیس شرکتهای مشترک (جوینت ونچر) تشویق کنند. برگزاری همایش قطعه سازان ایرانی در پاریس در خرداد ماه گذشته نیز یکی دیگر از اقدامات رنو در این خصوص بود.

زمان ارسال پست: ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۷ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “سفر مقامات ارشد رنو به ایران برای تعامل با قطعه سازان”

 1. افشین گفت:

  به این تیم کارشناسی و قائم مقام ها و مهندسین که قراره بیان ایران بگید یه سر هم برن به ایرانخودرویی ها ماشین تولید کردن یاد بدن تا سری بعد وقتی یه قائم مقام بلند مرتبه میاد ایران آبرومون جولوشون نره با این لگنایی که ایران فرغون ریخته تو خیابونا.
  مردم جهنم اینا که مردمو اصلا آدم حساب نمیکنن بیان واسه ملت خودروی جدید و بروز تولید کنن ، حداقل بخاطر آبروداری جلو شرکت های بزرگ یه تکونی به خودشون بدن
  خیر سرمون تو سال ۲۰۱۶ قرار داریم اونوقت باید این وضع خودرو سازیمون باشه
  خیابونا رو نگاه میکنی کلا یا پراید میبینی یا پژوهای ۳۰ سال قبلو میبینی.

 2. مازیار. ع گفت:

  اگه واقعا چنین اتفاقی بیفته که دیگه چی میخواد بشه بهتر از این!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.