فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

سرمایه‌گذاری سنگین تویوتا در ایالات متحده

سرمایه‌گذاری سنگین تویوتا در ایالات متحده
پس از‌ مشخص شدن ترامپ به ‌عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا مثل روز روشن بود که این مرد عجیب قصد تغییر خیلی مسائل را دارد که مسائل اقتصادی ایالات متحده از جمله این مسائل بود.قبل از روی کار آمدن رسمی،ترامپ تویوتا را تهدید به افزایش نرخ مالیات برای این کمپانی‌ در صورت ساخت کارخانه در مکزیک کرد
در واقع ترامپ قصد داشت با این کار تویوتا سرمایه گذاری را در ایالات متحده انجام دهد نه مکزیک! حالا با گذشت دو هفته از آن تهدید جنجالی تویوتا اعلام‌کرده که قصد سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیون دلاری و ایجاد ۴۰۰ شغل را در ایندیانا دارد.این سرمایه در جهت تعمیرات و اضافه شدن بخش های جدید هزینه می شوند و تولید Highlander را ۴۰۰۰۰ دستگاه ارتقا خواهد داد.البته این تنها بخشی از سرمایه گذادی بزرگ ۱۰ میلیارد دلاری تویوتا در آمریکا است که در طول ۵ سال انجام خواهد شد و در نهایت باعث ایجاد ۵۱۰۰ شغل در ایالات متحده می شود.
حالا با‌کنار هم قرار دادن تصمیمات و سخنرانی های جنجالی ترامپ و جلسه ای که در آغاز کارش با خودروسازان آمریکا داشت می توان گفت که سیاست های ترامپ در بخش خودرو تا حد زیادی می تواند به نفع ایالات متحده باشد.
محمدرضا پاداش-گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “سرمایه‌گذاری سنگین تویوتا در ایالات متحده”

  1. امير گفت:

    واقعا واسه تويوتا متاسفم كه چنين تن به حقارت داد،
    در مقابل تويوتا اين آلماني ها هستن که مقاومت ميكنن و انتظار داشتن تا با مشاركت تويوتا ترامپ از خوابي كه ديده براي آمريكا و جهان بيدار كنن كه مثل اينكه آلماني ها تنها ماندن.
    سياست كثيفي داره اين تويوتا.

  2. علی گفت:

    با اینکه ژاپن یک قدرت اقتصادی در دنیا محسوب میشود ولی اقتصاد این کشور بشکل عجیبی با تغییر سیاست های آمریکا دچار اختلال و چالش میشود،بنابراین جای تعجب نیست که تویوتا همچین تصمیمي گرفته است.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.