کارمانیا
مدیران خودرو

سرمایه‌گذاری جدید بی‌ام‌و در آمریکا

سرمایه‌گذاری جدید بی‌ام‌و در آمریکا
بی‌ام‌و اعلام کرد طی سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۲ در کارخانه مونتاژ خود در آمریکا مبلغ ۶۰۰ میلیون دلار دیگر سرمایه‌‌گذاری خواهد کرد.
به گزارش دنیای اقتصاد، این سرمایه‌گذاری حدود هزار شغل جدید در این کارخانه ایجاد خواهد کرد. هارالد کروگر، مدیرعامل بی‌ام‌و، می‌گوید:«این ۶۰۰‌میلیون دلار صرف زیرساخت‌های تولیدی برای تولید نسل آینده مدل‌های بی‌ام‌و ایکس خواهد شد.»بی‌ام‌و همچنین مبلغ یک میلیارد دلار برای تجهیز این کارخانه به‌منظور ساخت کراس‌اوور ایکس۷ سرمایه‌گذاری کرده است. تولید این مدل از اواخر سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد. کروگر در بیانیه‌ای اعلام کرد توسعه کارخانه بی‌ام‌و در اسپارتنبورگ واقع در کارولینای جنوبی، تعهدی به تجارت آزاد محسوب می‌شود. او می‌گوید: «موفقیت در بازار آمریکا نتیجه تجارت آزاد بوده است. من عمیقا به تجارت آزاد و بازارهای باز باور دارم. تجارت آزاد برای رشد و توسعه کسب و کارهای جهانی و اقتصادهای سراسر جهان ضروری است. اما به سرمایه‌گذاری روی افرادمان و کسب‌وکارمان در آمریکا ادامه می‌دهیم.»

زمان ارسال پست: ۰۸ تیر ۱۳۹۶ | ۵:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.