کارمانیا
مدیران خودرو

سال خوب خودروسازان در روسیه

سال خوب خودروسازان در روسیه
خودروسازان خارجی در روسیه از افزایش ارزش و ثبات روبل منتفع می‌شوند، زیرا افزایش ارزش واحد پول روسیه موجب کاهش هزینه‌ها و رشد درآمد این خودروسازان خواهد شد.
به گزارش آتوموتیو نیوز، انتظار می‌رود بازار خودروی روسیه پس از گذراندن چهار سال دشوار، به رشد بازگردد. سندیکای کسب و کارهای اروپا پیش‌بینی می‌کند فروش خودرو در بازار روسیه در سال ۲۰۱۷ با رشد ۴ درصدی رو به رو خواهد شد. این در شرایطی است که طی سال‌های اخیر خودروسازان خارجی ازجمله فولکس‌واگن، رنو-نیسان و فورد، از رکود اقتصادی روسیه آسیب دیدند. به گزارش دنیای اقتصاد، پنج خودروساز بزرگ جهان در روسیه فعال هستند و در سال گذشته مجموع سهم آنها از بازار روسیه حدود ۳۸ درصد بود. ولادیمیر بسپالوف، تحلیلگر مرکز وی‌تی‌بی می‌گوید:«به لطف افزایش ارزش روبل، خودروسازان خارجی که طی دو سال گذشته آسیب دیدند، اکنون این فرصت را به دست آورده‌اند که به سوددهی بازگردند. این اتفاق تا اواخر سال ۲۰۱۷ یا اوایل سال ۲۰۱۸ روی خواهد داد.»

زمان ارسال پست: ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.