فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

رشد قابل توجه شاخص خودرویی‌ها در پی رشد قیمتی لیدر

رشد قابل توجه شاخص خودرویی‌ها در پی رشد قیمتی لیدر
دیروز شاخص گروه خودرو با رشد قابل توجه ۳۲۵ واحدی معادل ۲ درصد در ارتفاع ۱۶ هزار و ۸۷ واحد ایستاد.
به گزارش پایگاه خبری عصرخودرو، دیروز ارزش معاملات گروه خودرو ۱۳ میلیارد تومان شد و سهامداران تعداد بیش از ۱۱۷ میلیون ورقه سهم خودرویی دست به دست کردند.
دیروز لیدرهای گروه خودرو رنج مثبت زدند و رنگ و روی متفاوتی به گروه دادند، خودرو با رشد ۴ درصدی در قیمت ۲۵۱ تومان قرار گرفت که تاثیر مثبتی روی جو گروه گذاشت، خساپا که نیمه اول بازار صف خرید تشکیل داده بود نهایتا با رشد ۲ درصدی به ۱۰۲ تومان رسید.
در این میان نمادهای قطعه سازی جو بهتری داشتند که می توان به صف خرید نمادهای خکمک و ختراک اشاره کرد، خمهر نیز با رشد ۵ درصدی در آستانه صف خرید به معاملاتش پایان داد و خزر در حاشیه ۴ درصد مثبت از نمادهای با بیشترین رشد قیمتی گروه بود،در مجموع این گروه نسبت خرید به فروش خوبی داشت.
از طرفی، زمزمه هایی از سفر قریب الوقوع رئیس جمهور فرانسه میتواند محرک مناسبی بابت صعود نمادهای کاملا اصلاح شده گروه خودرو باشد. لذا گروه خودرو پس از لمس کفهای قیمتی در حال بازگشت به دوران رونق خود است که در این میان به ویژه نمادهای خساپا، خپارس و خزامیا می توانند بازدهی کوتاه مدت خوبی را ثبت کنند.

زمان ارسال پست: ۰۹ آبان ۱۳۹۶ | ۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

One Response to “رشد قابل توجه شاخص خودرویی‌ها در پی رشد قیمتی لیدر”

  1. کیا گفت:

    بله بعد از سقوط ۴۰ درصدی طی یک سال و نیم گذشته ۴ درصد رشد داشته. خیلی رشد خفنی داشته. آفرین به این رشد.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.