کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

رشد فروش خودروسازان در اروپا

رشد فروش خودروسازان در اروپا
آمار منتشر شده از سوی سندیکای خودروسازان اروپا نشان داد فروش خودرو در این قاره در سال ۲۰۱۶ برای سومین سال متوالی رشد کرده است.
به گزارش رویترز، سندیکای خودروسازان اروپا اعلام کرد فروش خودروهای جدید در سراسر اتحادیه اروپا و منطقه تجارت آزاد اروپا با رشد ۵/ ۶ درصدی روبه‌رو شده است. براساس گزارش این سندیکا، درپی رسوایی تقلب فولکس‌واگن در میزان انتشار گازهای آلاینده، سهم بازاری این خودروساز کاهش یافته، اما همچنان پرفروش‌ترین برند سال ۲۰۱۶ در اروپا بوده است. رنوی فرانسه از رقیب خود پژو پیش افتاده و دومین برند پرفروش اروپا در سال ۲۰۱۶ نام گرفته است. به گزارش دنیای اقتصاد، در کل سال ۲۰۱۶ فروش خودرو در اتحادیه اروپا و منطقه تجارت آزاد اروپا به ۱۳/ ۱۵ میلیون دستگاه رسیده است. فقط در اتحادیه اروپا، فروش خودروهای سواری ۸/ ۶ درصد رشد کرده و به ۶۴/ ۱۴ میلیون دستگاه رسیده است. سندیکای خودروسازان اروپا اعلام کرد این روند مثبت نشان‌دهنده اعتماد بالای مصرف‌کنندگان است.

زمان ارسال پست: ۳۰ دی ۱۳۹۵ | ۸:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

One Response to “رشد فروش خودروسازان در اروپا”

  1. علی گفت:

    اینکه رنو و پژو فروش خوبی داشته‌اند فقط و فقط بخاطر بازار پر اشتهای ایران است،البته رنو تو اروپا بهتر از پژو می فروشد چون توانسته تا حدودی اعتماد مشتریان خودش را بدست آورد ولی پژو بیشترین عامل فروشش را مدیون بازار ایران است

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.