کارمانیا
مدیران خودرو

رشد صادرات خودروی ترکیه به آمریکا

رشد صادرات خودروی ترکیه به آمریکا
طبق تحقیقات اتحاد صادرکنندگان اتومبیل یولوداگ (OIB) با توجه به رشد کلی ۲۸٫۴ درصدی خودروسازی ترکیه در ماه می نسبت به سال گذشته میلادی و رسیدن به ارزش ۲٫۵۶۶ میلیارد دلاری، ارزش صادرات خودروهای سواری این کشور نیز با ۶۴ درصد افزایش به میزان ۱٫۹۴ میلیارد دلار رسیده است.
پیشرفت وسیع صنعت خودروسازی در ترکیه سبب شده است که با وجود مخالفت‌های شدید ترامپ برای واردات خودرو به خاک این کشور، صادرات خودرویی این کشور به آمریکا با رشد ۱۰۰ درصدی مواجه شود.
به گزارش خودرو نویس طبق تحقیقات اتحاد صادرکنندگان اتومبیل یولوداگ (OIB) با توجه به رشد کلی ۲۸٫۴ درصدی خودروسازی ترکیه در ماه می نسبت به سال گذشته میلادی و رسیدن به ارزش ۲٫۵۶۶ میلیارد دلاری، ارزش صادرات خودروهای سواری این کشور نیز با ۶۴ درصد افزایش به میزان ۱٫۹۴ میلیارد دلار رسیده است، که این امر باعث شده حجم صادرات این کشور به دیگر نقاط جهان مثل اسپانیا (۷۸ درصد)، ایتالیا (۶۷)، فرانسه (۵۱) و روسیه تا ۴۶ درصد رشد داشته باشد.

زمان ارسال پست: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.