کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

رئیس جمهور به پنجمین همایش صنعت خودرو می آید

رئیس جمهور به پنجمین همایش صنعت خودرو می آید
طبق اخبار رسمی، دکتر حسن روحانی برای دومین بار به همایش بین المللی صنعت خودرو ایران می آید و آغاز آن را در سالن همایش های برج میلاد تهران اعلام می کند.

پنجمین دوره از همایش صنعت خورو کشور در تاریخ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه جاری برگزار خواهد شد و در این مراسم مدیران ارشد خودروسازی ایران و جهان حضور دارند. دکتر روحانی برای اولین بار در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران که اسفندماه ۱۳۹۴ برگزار شد حضور یافته بود و در سخنرانی خود خطاب به سرمایه گذاران خارجی گفت: «ما با شرکت‌های خارجی مشارکت می‌کنیم به شرطی که قطعه‌سازهای ما نیز در سطح جهانی حضور پیدا کنند. برای این کار ما از شرکت‌های خودروسازی برای حضور در ایران استقبال می‌کنیم. استقبال ما به این معنا نیست که خودروسازان خارجی فقط برای مصرف در یک جامعه ۸۰ میلیونی بیایند، بلکه به خاطر مشارکت با خودروسازان داخلی و برای آن است که بخشی از بازار داخلی و خارجی را با مشارکت یکدیگرکسب کنیم».
اهمیت پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با موضوع “زنجیره تامین رقابت پذیر، مواد اولیه، قطعه سازی و لجستیک” موجب شده است تا رئیس دولت دوازدهم برای افتتاح و حضور در این همایش حضور یابد.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران می توانند به نشانی iaiic.com مراجعه کنند.

زمان ارسال پست: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ | ۸:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.