کارمانیا
مدیران خودرو

داستر ۲۰۱۸ برای تست، وارد جاده ها شد

داستر 2018 برای تست وارد جاده ای شد
کمپانی رنو فرانسه به تازگی نسخه نهایی شده داستر جدید را برای تست وارد جاده های اروپا کرده است. این خودرو که بدنه پوشیده شده ای دارد و جزئیات آن معلوم نیست، به صورت جزئی نشان می دهد که نسل جدید داستر تا حدی به روزتر شده است. داستر جدید با لوگو داچیا و رنو در بدو ورود، معرفی می شود و احتمالا چند ماه بعد این کراس اوور با لوگو نیسان هم به بازار جهانی عرضه می شود.
با توجه به خبرهای تولید و مونتاژ محصولات رنو در سایت بن رو، می توان احتمال داد که داستر جدید به عنوان یک خودرو مونتاژ داخل به بازار کشور عرضه می شود. در نشست های خبری سال گذشته، مدیرعامل سابق رنوپارس شرح جزئی را در خصوص مونتاژ محصولات جدید رنو ارائه کرد. در صحبت های پیمان کارگر اعلام شد که با توجه به عدم تولید داستر در ترکیه، خط تولید ایران باید نیاز بازار آن کشور را بر طرف کند و از این رو، قیمت تمام شده داسترهای جدید مونتاژی باید به شکلی باشد که برای بازار صادراتی هم توجیه داشته باشد. کارگر در نشست خبری رونمایی از ساندرو گفت: نمی توان توقع داشت خودرو ۷۸ میلیون تومانی را با قیمت بیشتر تولید کنیم و بعد بخواهیم به بازار کشورهای منطقه صادر کنیم.
اواخر سال ۹۵، پیمان کارگر به عنوان مدیر گروه نیسان در منطقه آفریقا، خاورمیانه و هند انتخاب شد.

زمان ارسال پست: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ | ۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

2 Responses to “داستر ۲۰۱۸ برای تست، وارد جاده ها شد”

  1. محمود گفت:

    سلام
    به نظر کارشناسان محترم سایت ، این مدل جدید با موتور توربو وارد بازار میشه یا تنفس طبیعی؟
    ممنون از سیات خوب اسب بخار

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.