کارمانیا
مدیران خودرو

داخلی سازی چانگان CS35 افزایش پیدا کرد؟

داخلی سازی چانگان کمتر از 20% است؟
با اینکه مدیران سایپا کاشان اعلام کرده اند که چانگان CS35 با داخلی سازی بیش از ۲۰ درصد وار بازار می شود، ولی برخی مدارک گمرکی نشان می دهد که قطعات این خودرو با تعرفه داخلی سازی کمتر از ۲۰ درصد از گمرک ترخیص می شوند.
همچنین برخی منابع از داخل شرکت سایپا می گویند که برنامه های داخلی سازی CS35 مدت هاست آغاز شده و هنوز نتیجه آن مشخص نیست. زیرا سطح کیفیت و استاندارد قطعات چانگان توسط فورد باید تایید شود و قطعاتی را که ایران داخلی سازی کرده است، از نظر کیفی نتوانسته تا استانداردهای چانگان و فورد را پشت سر بگذارد. در حال حاضر CS35 به عنوان یکی از خودروهای مونتاژ داخل شناخته می شود که خط تولید پیشرفته ای را در کاشان دارد. لازم به ذکر است که کیفیت این خودرو طبق بررسی های ISQI در حد قابل قبولی است و از برخی رقبا بهتر ظاهر شده است.

زمان ارسال پست: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

2 Responses to “داخلی سازی چانگان CS35 افزایش پیدا کرد؟”

  1. معراج گفت:

    ظاهرا تو این مدتی که دست مردمه کیفیت خوبی داشته و اغلب مالکین راضی هستن منتها نکته منفی نحوه فروش سایپاست …. اول اینکه نسخه دنده ای که ۵۷ تومنه رو فعلا نمیفروشه و دوم فروش نقدی مدل فول یا اتوماتیک CS35 ــه در صورت عرضه نسخه دنده ای استقبال زیادی میشه از این ماشین

  2. وحید گفت:

    من هم دنبال ماشین در رنج قیمتی تا ۹۰ میلیون تومان بودم، خیلی بررسی کردم و حتی از مشاوره خرید خودرو اسب بخار هم استفاده کردم و نتیجه شد «چانگان CS35». البته تاحالا از مالکان این خودرو هم عیب و ایراد اساسی نشنیدم. فقط ظاهرا سایپا در تحویل خودرو برای بعضی از افراد بدقولی کرده. درکل در این بازه قیمتی و این امکانات و زیبایی، گزینه خیلی خوبی برای خرید هست، مخصوصا اینکه پشتیبانی قطعات و سرویس برعهده یکی از بزرگترین خودروسازهای کشورمونه.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.