کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

خودرو با برند ملی تولید شود

خودرو با برند ملی تولید شود
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: خودروسازان در سال جدید باید بر طراحی و تولید خودروهای جدید با برند داخلی و ملی تمرکز کنند.
ابوالفضل خلخالی اظهار کرد: سال گذشته اتفاقات مثبتی در صنعت خودرو افتاد و دو خودرو با برند ملی که محصول مراکز تحقیق و توسعه داخلی است رونمایی شد.
به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه تولید خودرو با برند ملی باعث افزایش قابل توجه اشتغال خواهد شد، خاطرنشان کرد: تولید خودرو با طراحی و برند ملی افزایش عمق داخلی‌سازی قطعات در این محصولات را به دنبال خواهد داشت.
این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: هر چه داخلی‌سازی قطعات خودروهای تولیدی افزایش یابد قیمت تمام شده تولید و در نتیجه قیمت فروش آنها کمتر شده و به نفع مصرف‌کنندگان داخلی خواهد بود.
وی افزود: البته خودروسازان باید در کنار طراحی و تولید خودرو با برند ملی تمرکز ویژه‌ای نیز بر کیفیت داشته باشند زیرا در حال حاضر تولید برخی خودروها با کیفیت پایین نقطه ضعف خودروسازان داخلی است.
خلخالی با بیان اینکه تولید خودروهای با کیفیت و جدید با برند داخلی باعث افزایش بازارهای صادراتی خودروسازان خواهد شد، تصریح کرد: با این روند تولید خودروهای قدیمی فعلی نیز متوقف شده و خودروهای جدید جایگزین آنها خواهند شد.

زمان ارسال پست: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “خودرو با برند ملی تولید شود”

  1. مازیار. ع گفت:

    ایکاش از آقای خلخالی که انقدر دم از تولید خودرو با برند داخلی میزنن ميپرسيدين جناب دکتر از پروژه پلتفرم ملی چه خبر؟ آخه مستند سازی و جذب بودجه و هیچ کار مفیدی انجام ندادن تا کی؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.