گروه مستند اسب بخار

کرمان موتور
کارمانیا
مدیران خودرو
رامک خودرو
خودروهای ثبت نامی کرمان موتور تا ۱۰ روز آینده به مشتریان تحویل داده می شود

گزارش تصویری از نمایشگاه خودرو کرمان
مدیرعامل کرمان موتور:از تمام توانمان برای دلجویی از مشتریان آسیب دیده از تأخیر در تحویل خودروها استفاده خواهیم کرد . کلیه تعهدات در طی ده روز آینده تحویل مشتریان خواهد گردید.

مدیرعامل شرکت کرمان موتور در دیدار جمعی از مشتریان ناراضی در محل دفتر مرکزی این شرکت ضمن عذرخواهی بابت تأخیر پیش آمده در سه ماه گذشته در تحویل محصولات این شرکت، به تشریح آخرین وضعیت تولید و فعالیت های این مجموعه جهت رفع مشکل شماره گذاری و تحویل محصولات پرداخت.
سامان فیروزی در این دیدار که به همت باشگاه مشتریان شرکت کرمان موتور برگزار شد با اشاره به دلایل بروز تأخیر در تحویل محصولات این شرکت در سه ماهه گذشته، افزود: در ابتدای فصل تابستان با بروز برخی مشکلات در تأمین اقلام داخلی سازی شده در خطوط تولید، روند تحویل برخی محصولات از جمله خودروی محبوب و پرتیراژ S5 با وقفه مواجه شد که با افزایش دامنه تأمین کنندگان و بهره گیری از توان فنی و مهندسی داخل گروه کرمان خودرو، وضعیت خطوط تولید به روند عادی بازگشت، اما بلافاصله با تغییر برخی رویه ها در گمرک منطقه مواجه شدیم که تداوم ترخیص و خروج محصولات از منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید را با بحران مواجه نمود. با تعامل سازنده و فراگیر با مقامات محلی و استانی، به حمدالله بخش قابل توجهی از موانع پیش آمده برطرف گردیده است و تا ده روز آینده کلیه تعهدات از جمله محصولاتی همانند هیوندا i20 و i10 که به دلیل مسائل گمرکی با تأخیر در تحویل مواجه شده اند، تقدیم مشتریان عزیز خواهند گردید. در خصوص خودروی S5 ، X60 و ۸۲۰ ممنوعیت شماره گذاری اعمال شده باعث بروز وقفه در تحویل شده بود که با مصوبه دولت و قول مساعد خدمتگزاران خدوم ملت ایران در پلیس راهور به محض عملیاتی شدن آغاز شماره گزاری از روز شنبه ۲۹ مهرماه، تعهدات سریعاً به روز رسانی خواهد گردید.
مدیرعامل کرمان موتور بزرگترین سرمایه این مجموعه به عنوان یکی از باسابقه ترین و بزرگترین خودروسازان بخش خصوصی کشور را رضایتمندی و وفاداری مشتریان دانست و ضمن عذرخواهی بابت تمامی مشکلات پیش آمده در ماه های اخیر برای مشتریان، اعلام نمود که در ماه های آتی مأموریت اصلی خانواده بزرگ کرمان موتور اعم از چندین هزار نفر از کارگران و کارمندان و کارشناسان و البته شبکه نمایندگی های این شرکت، دلجویی از مشتریان آسیب دیده است. وی خاطر نشان کرد به عنوان فردی از آحاد جامعه بزرگ ایران از نزدیک در جریان مشکلات پیش آمده برای مشتریان عزیز است و کلیه مدیران ارشد مجموعه کرمان موتور به واسطه مشکلات پیش آمده، دلجویی از مشتریان را وظیفه خود می دانند. او اشاره کرد در ماه های گذشته بارها با مشتریانی روبرو شده است که به دلیل فروش وسیله نقلیه خود و خرید محصولات کرمان موتور و یا برنامه ریزی برای سفر تابستانی، به دلیل عدم تحویل به موقع تعهدات دچار دردسر شده اند. او خاطر نشان کرد از کلیه تیم های اجرایی مرتبط با حوزه مشتریان در شرکت کرمان موتور خواسته شده است تا با طراحی پکیج های دلجویی از تمام توان سازمان برای جبران آسیب های به وجود آمده استفاده کنند.
وی در پاسخ به یکی از حاضران که پرسیده بود “چرا باوجود عدم تحویل به موقع خودروهای فروخته شده همچنان شرکت به فروش محصولات ادامه می دهد”، اظهار داشت: هماهنگی کامل میان برنامه سفارش گذاری، تولید و فروش شرکت کرمان موتور وجود دارد و کلیه محصولات فروخته شده در پارکینگ های شرکت آماده حمل به مقاصد تحویل می باشند و در حال حاضر دپو بیش از ۸۵۰۰ دستگاه خودروی تولید شده و بالغ بر ۳۰۰۰ دستگاه خودروی وارداتی در کارخانه، روند افزایش تولید کرمان موتور را با خلل مواجه کرده است و در طی ماه های گذشته همواره امیدواری برای رفع مشکلات بیرونی وجود داشته اما به رغم پیگیری های صورت گرفته، رفع موانع و مسائل پیش آمده زمان بر شده است، اما امروز قطعاً می توانیم به مشتریان خود اطمینان دهیم کلیه مسائل اعم از گمرک و شماره گذاری برطرف گردیده و به زودی کلیه فرآیندها به حالت طبیعی باز خواهد گشت.
وی در پاسخ به انتقادات مطرح شده در خصوص ضعف در اطلاع رسانی و ارائه اطلاعات به مشتریان اظهار داشت کلیه مشکلات مورد اشاره در خارج از حدود شرکت کرمان موتور و در تعامل با نهادها و سازمان های بیرونی حادث شده است و در این موارد سیاست کلی شرکت کرمان موتور پیش برد مذاکرات و پیگیری ها در سکوت خبری و بدور از جنجال و هیاهوی رسانه ای است. وی در ادامه افزود: جمع بندی ما در حال حاضر این است که مکانیزم های ارتباطی ما با مشتریان احتیاج به ارتقاء و بهبود دارد و نیازمند طراحی سازوکارهای ارتباطی جدید جهت تعمیق ارتباطات و تعامل اثربخش با مشتریان و نمایندگی های خود هستیم. بخشی از این نیاز در قالب پروژه های جدید از جمله راه اندازی باشگاه مشتریان در حال پیگیری است.
وی در پایان با اشاره به بخشی از اظهارات ابتدایی گروهی از مشتریان که از وصول چک های اقساط در موعد سررسید باوجود عدم تحویل خودروها انتقاد داشتند، به ارائه توضیحاتی در خصوص فرآیند مالی فروش اقساطی محصولات پرداخت و افزود کلیه چک های دریافتی از مشتریان در طی هر ماه جهت خرید دیون به سیستم بانکی تحویل داده میشود و متاسفانه با وجود پیگیری های به عمل آمده، ابطال این فرآیند و عودت چک مشتریانی که خودروهای خود را دریافت ننموده اند به طور کامل اجرا نشد و چک بخشی از مشتریان در تاریخ سررسید وصول گردیده است.

زمان ارسال پست: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ | ۵:۲۳ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ، ،

7 Responses to “خودروهای ثبت نامی کرمان موتور تا ۱۰ روز آینده به مشتریان تحویل داده می شود”

 1. رضا باقری گفت:

  با سلام میشه پی گیری کنین که این ۱۰ روزی که فرمودن چرا توش خودرو سانتافه نیست و ما باید تا کی صبر کنیم ؟با تشکر فراوان

 2. رضا باقری گفت:

  باسلام میخواستم ببینم در باره کرمان موتور که خواهش کردم کاری انجام شده

 3. مهدی نساج پور اصفهانی گفت:

  در صحبتهای ۹۶/۰۷/۲۷ مدیر محترم کرمان موتور به این مطلب اشاره شده که خودرو های i20 ظرف ۱۰ روز تحویل میشود چرا پس انجام نشده نه تنها تحویل نشده بلکه هیچ صحبت ویا خبری هم از ان نیست گویا برای اینکه دل مشتریان را بدست آورند صحبتی کردند ودو باره شد وعده سرخرمن جناب مدیر محترم بالاخره تکلیف من چی میشه؟

 4. فرشید گفت:

  با سلام
  ۴ مرداد ثبت x60 ثبت نام کردم تحویل یک ماهه ولی متاسفانه تا امروز ۱۲ آبان ۹۶ هیچ‌ خبری از ماشین نیست و هر چقدر هم تماس میگیریم فقط ۲ کلمه میشنویم منتظر باشید . مدیر محترم شرکت کرمان موتور ۱۰ روز شما چند روزه ؟؟؟؟

 5. نادر گفت:

  خواهشا در مورد مشکلات کرمان موتور مطلب بنویسید. خود شرکت اصلا علاقه ای به تنویر افکار عمومی نداره….
  ۱- آیا خطوط تولید لیفان متوقف شده؟ چرا تمام شرایط لیفان قطع شده
  ۲- مشکل اینها با گمرک چیه؟ چرا میگن خودرو تولید شده مجوز حمل نداریم؟
  ما شما را امین می دانیم

 6. رضا باقری گفت:

  با سلام ظاهرا شما هم علاقه ای به پی گیریه موضوع مربوطه ندارین

 7. مرتضی گفت:

  تا الان ۱۳ روز از وعده ۱۰ روزه گذشته ولی هیچ خبری از تحویل خودروها نیست. به گفته صدای مشتری کرمان خودرو هنوز هیچ خودرویی به تهران منتقل نشده. فقط وعده های دروغ میدهند.
  جالب اینجاست که باز هم به ثبت نام با تحویل یک ماهه i10 و i20 ادامه میدهند…

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.