کارمانیا
مدیران خودرو

خودروهای برقی، مسیر AMG را تغییر خواهند داد

خودروهای برقی، مسیر AMG را تغییر خواهند داد
برند AMG، همیشه چهره‌ی دیگر مدل‌های مرسدس را به ما معرفی می‌کند. با خیز بلند خودروسازان به سمت خودروهای برقی، این شرکت هم مجبور به تغییر مسیر خواهد شد.
به گزارش زومیت،با ظهور هر چه بیشتر خودروهای برقی، به نظر می‌رسد تیونر رسمی مرسدس هم باید مسیر جدیدی انتخاب کند. به عقیده رئیس بخش توسعه خودرو در AMG، دارموند جِیکوی، این شرکت تیونینگ باید به سراغ خودروهای برقی برود. وی با اشاره به SLS برقی که در سال ۲۰۱۳ معرفی شد، به ظرفیت موجود در مرسدس و AMG برای ساخت خودروهای برقی اشاره می‌کند:
SLS برقی در آن برهه‌ی زمانی، کار بسیار تأثیرگذاری بود. ما علاوه بر کمک به پیشرفت این فناوری، بر دانش خود در مدل‌های هیبرید نیز افزودیم.
جِیکوی معتقد است که وجود AMG در روند ساخت و توسعه مدل‌های اصلی مرسدس بنز، از نقاط قوت این شرکت تیونینگ محسوب می‌شود؛ چرا که در این صورت تبدیل تمام خودروهای مرسدس بنز به نسخه‌ی حرفه‌ای و تیونینگ شده AMG، امکان‌پذیر می‌شود. همچنین جِیکوی اشاره کرد که این روند با خودروهای برقی مرسدس که در آینده عرضه می‌شوند نیز ادامه می‌یابد. AMG باید مسیر جدیدی پیدا کند؛ چرا که غرش‌ پیشرانه‌های ۸ سیلندر این برند، در آینده‌ی خودروسازی دنیا، جایگاهی نخواهد داشت.
خودروهای برقی، مسیر AMG را تغییر خواهند داد
علاوه بر همکاری AMG در ساخت ابرخودرو پروژه‌ی یک، این شرکت در توسعه خودروهای برقی و هیبرید که در آینده معرفی می‌شوند نیز نقش خواهد داشت.
اخیراً مرسدس بنز اعلام کرد که در سری مسابقات DTM شرکت نمی‌کند و تمرکز خود را بر مسابقات فرمول E خواهد گذاشت؛ با تکیه بر همین خبر، می‌توان توجه مهم مرسدس بنز به خودروهای برقی را مشاهده کرد.
اوایل سال جاری بود که دایملر، مالک اصلی مرسدس بنز نیز از برنامه‌های مربوط به پیشرانه‌های برقی خود پرده‌برداری کرد.

زمان ارسال پست: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.