کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

خودروساز روسی در ایران کارخانه می‌زند

خودروساز روسی در ایران کارخانه می‌زند
شرکت خودروسازی واز روسیه سال ۲۰۱۸ در ایران کارخانه مونتاژ خودرو راه اندازی می کند.
شرکت خودروسازی واز در استان اولیانوفسک روسیه روز شنبه در بیانیه ای نوشت که قصد دارد، سال آینده در ایران و مصر کارخانه مونتاژ خودرو راه اندازی کند.
به گزارش ایرنا، شرکت واز که ماه جاری در نمایشگاه خودرو ایران شرکت داشته، برپایه برنامه اعلام شده قرار است با همکاری شریک ایرانی «توان خودرو» سه مدل باری، پیکاپ و پاتریوت را مونتاژ کند.
این کارخانه همچنین مرکز مشترک تولید خودروهای خود را در ویتنام راه اندازی می کند.
در ادامه بیانیه آمده شده است: اجرای برنامه در دستور کار امکان می دهد واز افزون بر این سه کشور در عراق، افغانستان، سودان، لیبی، لائوس و کامبوج نیز خودرو بفروشد.
تاسیس نمایندگی های فروش در کشورهای مختلف منطقه آمریکای لاتین، خاورمیانه و جنوب شرق آسیا نیز از دیگر برنامه های شرکت واز است.
آندره دوروفیف مدیر بخش صادرات شرکت واز نیز اعلام کرده که مطابق برنامه تنظیم شده تا ۲۰ هزار خودرو در سال به کشورهای مختلف صادر می کند.

زمان ارسال پست: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

One Response to “خودروساز روسی در ایران کارخانه می‌زند”

  1. آریو گفت:

    از هواپیما های روسیه تازه راحت شدیم حالا باید ماشین روسی به مردم ما قالب کنند ! توان خودرو جی اپل رو نتونست درست وارد کنه حالا دست به دامن روسها شده !

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.