فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

خط تولید آذویکو در چه مرحله ای قرار دارد؟

خط تولید آذویکو در چه مرحله ای قرار دارد؟
سال ۹۵ خط تولید آذویکو تبریز در یک مراسم بازدید و خبری اعلام کرد که برنامه دارد تا با همکاری شرکت ام جی پارس، مونتاژ محصولات ام جی را در این شهر انجام دهد.

در آن موقع برنامه ام جی و سایک برای حضور در این خط تولید جدی بود و چند ماه هم مونتاژ ام جی ۳۶۰ در آذویکو انجام شد. در آن موقع شواهد نشان می داد که عزم مدیران این شرکت برای مونتاژ محصولات ام جی زیاد است و احتمالا تا پایان سال ۹۵ می توانند پروژه مونتاژ خودروهای این برند را به صورت گسترده آغاز نمایند. اما با گذشت زمان مشخص شد که تیراژ این خط تولید برای ام جی ۳۶۰ بسیار پایین است و در گزارش های جدید وزارت صنعت هیچ خبری از نام این شرکت و تولید محصولات ام جی نیست. هفته های گذشته هم به صورت رسمی اعلام شد که ام جی و سایک به خودروسازی فردا در سمنان می رود و گویا قرار است که تولید خودروهای دیگر ام جی از اردیبهشت سال آینده آغاز می شود و به احتمال زیاد مونتاژ تمام محصولات ام جی در سمنان انجام می شود. حال سوال اینجاست که پتانسیل تولید خودرو در تبریز چه می شود و آیا برای همیشه ام جی از این شهر خداحافظی می کند؟ هنوز به صورت رسمی ام جی اعلام نکرده که برنامه اش با شرکت آذویکو چیست و در آینده نزدیک آیا تولید خودرو ام جی ۳۶۰ هم در سمنان انجام می شود؟

زمان ارسال پست: ۲۹ آذر ۱۳۹۶ | ۴:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،

2 Responses to “خط تولید آذویکو در چه مرحله ای قرار دارد؟”

  1. مرتضی گفت:

    سلام. ام جی در تبریز می ماند. علاوه بر ۳۶۰ از ابتدای سال بعد یک شاسی بلند نیز تولید خواهد شد. هفته بعد نیز قطعات جدید نیز وارد خواهد شد.

  2. احسان گفت:

    جواب مرتضی
    این جملات رو مدتهاست داریم میشنویم!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.