کارمانیا
مدیران خودرو

حضور گروه سایپا درسومین نمایشگاه اختصاصی ایران در بغداد

حضور گروه سایپا درسومین نمایشگاه اختصاصی ایران در بغداد
گروه خودروسازی سایپا در سومین نمایشگاه اختصاصی بغداد با آخرین دستاوردهای خود در دو حوزه خودرو و قطعات حاضر خواهد شد.
به گزارش سایپا نیوز: گروه خودرو سازی سایپا با هدف افزایش و توسعه بازارصادراتی در سومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بغداد از ۲۴ الی ۲۷ بهمن ماه پذیرای حضور علاقمندان به صنعت خودرو خواهد بود.
در نمایشگاه بغداد علاوه بر شرکت سایپا شرکت های پارس خودرو، سایپا کاشان، بن رو، مگاموتور ،سایپا یدک، پلاسکوکار،سنان شیمی،سایپا آذین، رادیاتور ایران و سایپا شیشه با هدف توسعه بازار صادراتی با آخرین دستاوردهای خود در نمایشگاه بغداد حضور دارند.
بر اساس این گزارش: گروه خودرو سازی سایپا در این نمایشگاه با محصولاتی از جمله ساینا اتوماتیک، وانت ریچ، وانت۱۵۱ ( کافه تریا) ، وانت۱۵۱ کانوپی، چانگان cs35، ساینا ۱۳۱ فول آپشن،تیبا۲، تیبا LPG، تیبا فول آپشن، آریو ، قطعات خودرو و توانمندی در ارائه خدمات پس از فروش محصولات خود در کشور عراق پذیرای بازدید کنندگان است.
شایان ذکر است نمایشگاه بغداد با حضور صنعتگران مطرح ایرانی در فضایی به مساحت ۵۰۰۰ هزار مترمربع از ۲۴ الی ۲۷ بهمن پذیرای بازدید علاقمندان به صنعت خودرو می باشد.
گفتنی است گروه خودرو سازی سایپا در مساحتی با متراژ ۳۰۰ مترمربع در سالن شماره هفت آخرین دستاوردهای خود را در دو بخش خودرو و قطعات در معرض دید عموم قرار خواهد داد.
در سومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران علاوه بر گروه خودرو سازی سایپا و ایران خودرو ، سایر صنعتگران مطرح داخلی با هدف توسعه و افزایش بازار صادراتی در کشورهای هدف آخرین دستاوردهای داخلی را در نمایشگاه بغداد به نمایش خواهند گذاشت.

زمان ارسال پست: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۴:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

One Response to “حضور گروه سایپا درسومین نمایشگاه اختصاصی ایران در بغداد”

  1. امیر نوری گفت:

    آقا بخدا اون عراقیا هم آدمن درسته هشت سال جنگ کردن قرار نیست سالیان سال با این ماشینای سایپا تاوان اون جنگ رو بدن که … !

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.