کارمانیا
مدیران خودرو

حضور گروه بهمن در نمایشگاه خودرو مازندران

حضور گروه بهمن در نمایشگاه خودرو مازندران
گروه بهمن به صورت رسمی در نمایشگاه خودرو مازندران حضور پیدا کرد.

این گروه صنعتی در سومین دوره از نمایشگاه خودرو این استان با اکثر محصولات خود حضور پیدا کرده است. در ورودی سالن اصلی این نمایشگاه، شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور با خودروهای کار و تجاری فاو و ایسوزو حضور دارند. وقتی وارد سالن اصلی این نمایشگاه می شوید، گروه بهمن غرفه به نسبت بزرگی را به خود اختصاص داده و خودروهای کارا، کاپرا۲، مزدا۳ و فاو بسترن B30 را به نمایش گذاشته است. در روز اول نمایشگاه، استقبال بازدیدکنندگان از غرفه این شرکت خوب بود. حضور فاو بسترن B30 در سه رنگ باعث شده است تا مشتریان بتوانند پیش از خرید رنگ های خودرو و سطح کیفیت آن را بررسی کنند. این اولین بار است که خودرو مونتاژی جدید فاو به مازندران می آید و بازدیدکنندگان شمالی می توانند با این خودرو آشنا شوند.
سومین دوره از نمایشگاه خودرو مازندران در شهر قائم شهر برگزار شده است و تا روز جمعه ادامه دارد. ساعت بازدید این نمایشگاه از ۱۶ تا ۲۲ اعلام شده و مدیر برگزاری این نمایشگاه، شرکت هرمس است.

زمان ارسال پست: ۱۳ دی ۱۳۹۶ | ۷:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “حضور گروه بهمن در نمایشگاه خودرو مازندران”

  1. آشنا گفت:

    با سلام. میخواستم بپرسم پیشفروش هاوال h2 و h6 از چه زمانی آغاز میشود؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.