گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
حضور کارمانیا در نمایشگاه خودروهای هوشمند

حضور کارمانیا در نمایشگاه خودروهای هوشمند
شرکت خودروسازی کارمانیا به عنوان نماینده رسمی کمپانی بی وای دی چین در ایران، در نمایشگاه خودروهای هوشمند وزارت نیرو شرکت کرد.
این شرکت که در سال گذشته خودروی E6 را به بازار ایران معرفی کرده بود، در حال حاضر مراحل تست جاده ای این خودرو تمام برقی را پشت سر می گذارد. شاید جالب باشد که بدانید کمپانی بی وای دی به عنوان بزرگترین خودروساز برقی جهان شناخته می شود که از نظر استانداردهای کاری و فنی، تسلا آمریکا هم از قواعد او تبعیت می کند. بی وای دی خودرو E6 را به بازار اروپا فرستاده در حال حاضر کشورهایی چون انگلیس، اتریش، آلمان و… از این خودرو استفاده می کنند. همچنین فروش این خودرو برقی به تازگی در بازار آمریکا آغاز شده و کمپانی بی وای دی یک کارخانه مونتاژ اتوبوس های برقی را در کالیفرنیا احداث کرده است. وقتی بحث اتوبوس برقی می شود، بی شک بی وای دی در تمام دنیا حرف اول را می زند. این کمپانی بزرگترین ناوگان های حمل و نقل برقی دنیا را ایجاد کرده و در حال حاضر بسیاری از کشورها از خودروهای تجاری این برند استفاده می کنند. اتوبوس برقی K9 بی وای دی ماه گذشته به شیراز آمد تا مراحل تست خود را در آب و هوای مختلف پشت سر بگذارد.
حضور کارمانیا در نمایشگاه خودروهای هوشمند
حال برای حضور در نمایشگاه خودروهای هوشمند به تهران آمده و امروز در آخرین فرصت در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد. حضور کارمانیا و بی وای دی نشان از این دارد که این کمپانی خودروساز چینی در کنار شریک ایرانی خود برنامه های زیادی برای بازار ایران دارد و فعالیت آن به خودروهای سواری و شخصی محدود نمی شود.

زمان ارسال پست: ۲۵ تیر ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ،

2 Responses to “حضور کارمانیا در نمایشگاه خودروهای هوشمند”

  1. کیا گفت:

    BYD ماشین های زشتی تولید میکنه. از لحاظ فنی شاید خوب باشن ولی خیلی زشتن. هم S6 و هم E6 مخصوصا E6 خیلی زشته. هیچ جوره نمیشه خودت رو قانع کنی که این ماشین رو بخری.

  2. مجيد گفت:

    چطور كسي مثل آقاي جمشيد آرين(مخترع خودرو هوشمند الكتريك) ميتونه ماشين هاي ١٠٠٪‏ ساخت خودش رو در اين نمايشگاه ها به عرضه عموم بذاره؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.