فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

حضور رسمی اسب بخار در دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران

حضور رسمی اسب بخار در دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران
گروه مستند اسب بخار به عنوان رسانه رسمی و تایید شده نمایشگاه خودرو تهران، از روز دوشنبه میزبان مراجعین به دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران است.

مخاطبان و علاقه مندان به برنامه های گروه مستند اسب بخار می توانند در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ به نمایشگاه خودرو تهران مراجعه کنند. در غرفه اسب بخار شرایطی برای انجام مشاوره خرید خودرو حضوری و همچنین بررسی مباحث خودرو با مخاطبان دیده شده است. طبق برنامه ریزی های انجام شده، هر روز در غرفه اسب بخار عوامل این گروه حضور دارند و روزانه گزارش های ویدئویی را در نمایشگاه تولید خواهند کرد. در بخشی از غرفه اسب بخار، دیواری به نام «ساعت دغدغه» وجود دارد که مخاطبان و مراجعین می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را به گروه مستند اسب بخار و مدیران صنعت خودرو مطرح کنند. این نظرات قرار است که به صورت مستقیم به مدیران هر بخش از شرکت ها تحویل داده شود و آن ها هم پاسخی برای مسائل مطرح شده از جانب مخاطبان برنامه داشته باشند.

شهر آفتاب- بعد از سالن ملل- ورودی سالن A5 (اصلی)- گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ | ۹:۱۵ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, اخبار سایت | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.