گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
جیلی امگراند۷؛ همچنان پرفروش ترین سدان چینی

جیلی در چین همچنان پرفروش، اما در ایران!
طبق آخرین گزارش از وضعیت فروش خودروها در بازار چین، جیلی امگراند۷ به عنوان محبوبترین خودرو سدان با برند چینی در آن کشور شناخته می شود. جالب است بدانید که با توجه به فروش امگراند۷، باز هم این خودرو چینی رتبه دهم را دارد و خودروهای رتبه یک تا ۹ همه با برندهای غیر چینی در بازار آنجا عرضه می شود. امگراند۷ به عنوان یک خودرو چینی در بازار ایران توانست تا در سال های اول موفقیت خوبی را بدست آورد.
ولی با گذشت زمان جلیران موتور نتوانست فروش این خودرو را ادامه دهد و در نهایت به عنوان یک شرکت ورشکسته شناخته شد. در حال حاضر شرکت خودروسازان بم به عنوان نماینده رسمی جیلی در ایران شناخته می شود و GC6 را با قیمتی ۴۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بر روی خط تولید برده است. این شرکت قصد دارد که در آینده نزدیک مدل های دیگر جیلی را به بازار ایران بیاورد. چند هفته پیش خبری منتشر شد که جیلران موتور می خواهد کار خود را دوباره آغاز کند و امگراند۷ فیس لیفت را با قیمتی حدود ۸۰ تا ۹۰ میلیون تومان به بازار ایران بیاورد.

زمان ارسال پست: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ | ۵:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.