کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

جک J5 افزایش کیفیت را تجربه کرد

تولید جک J5 و لیفان X60 در شهریور متوقف شد
شرکت بازرسی کیفیت و استادارد ایران (ISQI) به تازگی جدول کیفی خودروها را بر اساس تولیدات خرداد ماه سال جاری منتشر کرده است.
در این جدول، تنها خودرویی که نسبت به ماه قبل خود افزایش کیفیت را تجربه کرده است، جک J5 معرفی شده که در خرداد ماه با سه ستاره کیفی مونتاژ شده است. پیش از این این خودرو چینی در خط تولید کرمان موتور با دو ستاره کیفی مونتاژ می شد. با اینکه جک J5 به سه ستاره کیفی رسیده است، ولی در جایگاه پنجم کیفیت خودروهای ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان قرار دارد.
جک J5 به عنوان یکی از پرفروش ترین سدان های چینی در ایران شناخته می شود که طی سال های گذشته استقبال خوبی از آن در بازار شده است. با انتشار جدول کیفی خودروهای تولید و مونتاژ داخل، همیشه این نقد به J5 بود که با این سطح کیفیت به عنوان یکی از پرفروش ترین سدان ها شناخته می شود. حال کرمان موتور با افزایش کیفیت J5 می تواند مانور تبلیغاتی خوبی را برای آن انجام دهد. در حال حاضر کمپانی JAC چین نسخه فیس لیفت J5 را به بازار چین معرفی کرده است.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۰ تیر ۱۳۹۶ | ۵:۳۹ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.