کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

جوک؛ به ناوگان خدمات پس از فروش جهان نوین آریا پیوست

جوک؛ به ناوگان خدمات پس از فروش جهان نوین آریا پیوست
شرکت جهان نوین آریا به عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران، به تازگی خدمت امداد و سرویس در محل را با خودروهای جوک راه اندازی کرده است.
این شرکت در سال ۹۵ فعالیت خود را در بازار آغاز کرده و تا به امروز دو مدل خودرو را در چهار تیپ کلی روانه بازار کرده است. سابقه درخشان نیسان در ایران و نوع فعالیت جهان نوین آریا در این مدت کوتاه توانست، نظر مشتریان را دوباره به سمت محصولات جدید نیسان بکشاند. امروز جوک و ایکس تریل به عنوان دو خودرو پرفروش این برند ژاپنی شناخته می شوند که در بازار ایران هم جایگاه خوبی را از آن خود کرده اند. با اینکه چند ماهی است فعالیت رسمی جهان نوین آریا در ایران شروع شده است، شاهد آن هستیم که طیف به نسبت مناسبی از نمایندگی ها در شهرهای مختلف کشور تاسیس شده است. همچنین این شرکت برنامه دارد تا در سال ۹۶ تعداد بیشتری از نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش را در شهرهای دیگر دایر کند. در راستا جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات نوین به خریداران خودروهای نیسان، همزمان با ایام شب عید، واحد خدمات پس از فروش جهان نوین آریا به نیسان جوک هایی مجهز شده است که خدمات امداد و سرویس در محل را برای مشتریان فراهم می کنند.

زمان ارسال پست: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۲:۰۱ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.