فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

جهان نوین آریا، قیمت نیسان ها را دوباره افزایش داد

بهترین خدمات خودرو از نگاه مشتریان به جهان نوین رسید
شرکت جهان نوین آریا به عنوان نماینده نیسان در ایران، صبح امروز دوباره قیمت محصولات خود را افزایش داد. در این افزایش قیمت بهای رسمی نیسان ایکس تریل ۲۰۱۸ و جوک ۲۰۱۷ تغییر کرده است.

طبق جدیدترین شرایط فروش جهان نوین آریا بهای رسمی ایکس تریل جدید نیز از ۳۴۴ میلیون تومان به ۳۴۹ میلیون تومان رسیده است. همچنین بهای جوک اسکای پک ۲۰۱۷ به ۱۹۱ میلیون تومان رسیده و جوک پلاتینیوم نیز قیمت ۲۰۲ میلیون تومان را دارد. بهای رسمی نیسان جوک اسپرت هم با مدل ۲۰۱۷ از ۲۶۰ میلیون تومان به ۲۶۵ میلیون تومان تغییر کرده است.
لازم به ذکر است که در بخشنامه جدید شرکت جهان نوین آریا، فعلا امکان ثبت نام ایکس تریل ۲۰۱۸ با تحویل ۶۰ روزه وجود ندارد. اما جوک در نسخه های مختلف را می توان با موعد تحویل ۳۰ روزه خریداری کرد. همچنین جوک اسکای پک ۲۰۱۷ نیز امکان خرید اقساطی را هم دارد.
در طرح فروش جهان نوی آریا برای جوک نیز هدیه ویژه سرویس اولیه و ادواری رایگان در خدمات پس از فروش تا ۲۰ هزار کیلومتر یا ۱۸ ماه برای مشتریان نیز در نظر گرفته شده است.

مدل خودرو قیمت قدیم (میلیون تومان) قیمت جدید (میلیون تومان)
نیسان ایکس تریل ۲۰۱۸ ۳۴۴ ۳۴۹
نیسان جوک اسکای پک ۲۰۱۷ ۱۸۸ ۱۹۱
نیسان جوک پلاتینیوم ۲۰۱۷ ۱۹۷ ۲۰۲
نیسان جوک اسپرت ۲۰۱۷ ۲۶۰ ۲۶۵

گروه مستند اسب بخار

5 Responses to “جهان نوین آریا، قیمت نیسان ها را دوباره افزایش داد”

 1. رضا گفت:

  مملکت نیست بلکه جنگل به تمام معناست که مردم هر روز
  تحت فشار اقتصادی بیشتر هستند!!

 2. محمد گفت:

  تبریک مجدد

 3. محمد گفت:

  ممنون از زحماتتون

 4. سجاد گفت:

  نفسای آخر!

 5. پرهام گفت:

  چقدر مظلومانه !!!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.