کارمانیا
مدیران خودرو

جنسیس خود را با دستیار گوگل کنترل کنید

جنسیس خود را با دستیار گوگل کنترل کنید
آنچه اخیرا به وضوح میتوان دید تلاش جنسیس در بروز رسانی و استفاده از تکنولوژی های نو در محصولات جدید خود بوده است.
چندی پیش جنسیس از اپلیکیشنی در اسمارت واچ رونمایی کرد که با استفاده از آن امکاناتی را برای مالک خودرو فراهم میکرد.حال جنسیس در حرکتی نو امکان برقراری ارتباط با خودرو از طریق دستیار گوگل را فراهم کرده است که میتواند برای خریداران این برند جذاب باشد.تمامی امکانات از این دست که جنسیس در حال گسترش آنهاست بخشی از سیستم اتصالات جنسیس میباشد که این سرویس ها به مدت سه سال برای مالک خودرو کاملا رایگان است،این سیستم به راننده بدون استفاده از ریموت و یا حتی نزدیک بودن به خودرو امکاناتی جالب میدهد مثل روشن کردن خودرو،باز و یا بستن قفل در ماشین،تنظیم درجه دمای هوای اتاق خودرو و همچنین امکان موقعیت یابی خودرو که این امکانات در نوع خود بی نظیر است و قطعا برای مشتریان این برند میتواند جذاب باشد.حالا استفاده از تمامی این امکانات با دستیارگوگل هم امکان پذیر شده است.
در دستیار گوگل شما قادر هستید دستورات خود را بوسیله صدا یا متن به خودروی خود بدهید اما جالبترین قسمت این تکنولوژی استفاده از هوش مصنوعی دستیار گوگل در کنترل و دستوراتی است که به ماشین میدهید.
جنسیس خود را با دستیار گوگل کنترل کنید
برای مثال شما میتوانید چند دقیقه قبل از سوارشدن ماشین ابتدا از دستیار گوگل دمای شهر خود را بپرسید و با توجه به دمای محیط دمای دلخواهتان را برای اتاق ماشین به سیستم دستور دهید.یا حتی میتوانید مقصد را زودتر به دستیار گوگل بدهید تا مسیر در سیستم مسیریاب خودروی شما قبل از حرکت ثبت شود.
با توجه به امکانات جدید جنسیس میتوان گفت این برند روز به روز در پی جلب رضایت مشتریان خود و توسعه تکنولوژی برای جذب مشتریان جدید است.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.