کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

جنرال موتورز قیمت اوپل را تغییر داد

جنرال موتورز قیمت اوپل را تغییر داد
جنرال موتورز و پژو-سیتروئن قیمت اوپل را حدود ۲ میلیارد دلار تعیین کرده‌اند و تلاش می‌کنند تا پایان هفته جاری درمورد معامله این برند به توافق برسند.
به گزارش آتوموتیو نیوز، به گفته فردی آگاه که نخواست نامش فاش شود، این قیمت شامل حدود یک میلیارد دلار پول نقد و تقریبا یک میلیارد دلار تعهدات مالی است. البته این میزان ممکن است تغییر کند، زیرا دو طرف درحال ارزیابی عوامل دیگری مانند تعهدات بازنشستگی و ارزش حقوق برند هستند.
جنرال موتورز و پژو-سیتروئن در تلاشند چارچوب توافق خرید اوپل از سوی خودروساز فرانسوی را تا روز پنج‌شنبه آماده کنند. به گزارش دنیای اقتصاد، در این روز قرار است پژو-سیتروئن گزارش مالی کل سال خود را ارائه دهد. یک مساله مهم در این مذاکرات تعیین روش‌هایی برای کاهش هزینه‌هاست به‌گونه‌ای که رضایت اتحادیه‌های کارگری و دولت را نیز جلب کند. از سوی دیگر آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، روز جمعه اعلام کرد آلمان هرآنچه که بتواند برای حفظ کارخانه‌ها و مشاغل اوپل انجام خواهد داد.

زمان ارسال پست: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱:۰۸ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

One Response to “جنرال موتورز قیمت اوپل را تغییر داد”

  1. امید محمودزاده ابراهیمی گفت:

    ینی تو کشور ما یه نفر پیدا نمیشه بره اینا رو بخره؟ ۲ میلیارد مفت نیست؟ البته مدیریت بعد از خرید مهمتره .

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.