کارمانیا
مدیران خودرو

جمعه با گردهمایی های زمستانی

meeting
فردا، ۱۹ آذر، جمعی از مالکان خودروهای مختلف با توجه به اهداف کلوب های خود، گردهمایی هایی ترتیب داده اند. ام جی سواران، تیوولی سواران و جک سواران در صدر برنامه های فردا حضور دارند.
کلوپ ام جی ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین و فعال ترین کلوپ های کشورمان به زودی گردهمایی پنجم خودروهای ام جی را تحت عنوان پنجمین میتینگ بزرگ ایرانیان ام جی کلاب برگزار خواهد کرد.
کمپانی ام جی به عنوان یکی از تولید کنندگان قدیمی خودرو در کشور بریتانیا از قدیم در کشورمان حضور داشته و محصولاتی از این شرکت تا پیش از انقلاب اسلامی به بازار کشورمان وارد شده بودند که امروزه در زمره ی خودروهای کلاسیک قرار دارند. اما پس از چندین دهه وقفه، ام جی چند سالی است که دوباره به بازار خودروی کشورمان باز گشته و البته موفقیت مناسبی را نیز تجربه کرده است.
اما در همین راستا ایرانیان ام جی کلاب پنجمین میتینگ ام جی را در روز جمعه ۱۹ آذر ماه ساعت ۱۱ صبح در محل میدان کاج سرو شمالی روبروی بیمارستان پارسیان در کافه رستوران داژو برگزار خواهد کرد.
کلوب ام جی سواران
گروه تیوولی سواران که تا به امروز گردهمایی های مختلفی را تجربه کرده اند، با حضور خود در روز جمعه، میزبان تمام افرادی هستند که می خواهند در مورد سانگ یانگ تیوولی اطلاعات بدست آورند. آن ها برای کسانی که قصد دارند این خودرو را بخرند، تست درایو عمومی ترتیب داده اند و از تجربیات خود با مردم سخن می گویند. ۱۹ آذر از ساعت ۱۲ ظهر تیوولی سواران در محوطه دریاچه شهدای خلیج فارس دور هم جمع می شوند.
تیوولی سواران

گروه مستند اسب بخار، برای تهیه گزارش در این دو مراسم حضور دارد.

زمان ارسال پست: ۱۸ آذر ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۹ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

One Response to “جمعه با گردهمایی های زمستانی”

  1. محمدرضا گفت:

    سلام وقت بخیر.
    این گردهمایی ها به چه صورت اطلاع رسانی میشه؟
    اعضا به چه شکلی عضو کلوپ شدند؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.