کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

جشن ساخت صد هزارمین دستگاه بی ام و i3 در کارخانه لایپزیگ

جشن ساخت صد هزارمین دستگاه بی ام و i3 در کارخانه لایپزیگ
چهار سال از زمانی که بی ام و تولید خودروی i3 را شروع کرد می گذرد. در این مدت شرکت بی ام و صد هزار دستگاه از این خودرو را تولید کرده است.
به گزارش خبر خودرو ، شرکت بی ام و روز گذشته این دستاورد را در خط تولید این خودرو در لایپزیگ آلمان جشن گرفت. بی ام و مجموعه ای از خودروهای الکتریکی خود را در این کارخانه مونتاژ می کند.
این خط تولید روزانه ۱۲۰ دستگاه ظرفیت تولید i3 دارد و فقط سال گذشته، ۲۶۶۳۱ دستگاه از این خودرو آن جا تولید شده است. این خط تولید همچنین روزانه بین هشت تا ده دستگاه خودروی i8 تولید می کند و در سال ۲۰۱۶، ۲۷۸۳ دستگاه از این خودرو تولید کرده است. مدل بعدی که قرار است به این خط تولید اضافه شود i8 رودستر می باشد که قرار است سال آینده وارد بازار شود.
بی ام و همچنین دو خودروی سری ۱ و سری ۲ را در این کارخانه تولید می کند. پورشه همچنین سه مدل پانامرا، کاین و ماکان را در کارخانه خود در همین شهر تولید می کند. لایپزیگ بزرگ ترین شهر ایالت فدرال ساکسونی و دهمین شهر بزرگ آلمان محسوب می شود.
هارالد کروگر، مدیرعامل بی ام و در مراسم جشن مذکور گفته: “ما از این توانسته ایم صد هزارمین دستگاه بی ام و i3 را در خط تولید خود در لایپزیگ تولید کنیم بسیار خرسند می باشیم. بی ام و i3 یک خودروی پیشگام از نظر تکنولوژی می باشد. در راستای طرح های آینده نگرانه کمپانی، ما امروز یک کانسپتی را برای استفاده دوباره از باتری های ولتاژ بالای بی ام و i3 معرفی کرده ایم. با کمک استراتژی NUMBER ONE > NEXT، ما به دنبال چیزی بیشتر از خود خودرو هستیم و با راهکارها و مدل های کسب و کار جدید، می خواهیم پیشران تغییر در صنعت خودرو باشیم.”
بی ام و با طراحی این مزرعه باتری در لایپزیگ از پک های باتری ضعیف شده حدودا ۷۰۰ دستگاه i3 به منظور جذب برق بیش از حد نیاز از شبکه محلی و تامین دوباره برق زمانی که تولید جریان برق در سطح پایینی قرار دارد استفاده می کند.

زمان ارسال پست: ۱۸ آبان ۱۳۹۶ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.