فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

جالب ترین تبلیغات ویدیویی خودرو – قسمت هجدهم

جالب ترین تبلیغات ویدیویی خودرو – قسمت هجدهم
در مجموعه ای، ویدیوهایی از بهترین تبلیغات تلویزیونی خودرو را انتخاب کرده ایم و آن ها را بررسی می کنیم.

۱۸-KIA K900

در این ویدیو با تبلیغی از کمپانی کیا روبرو هستیم که مدل لوکس K900 در آن به عنوان تعریف ماشین لوکس معرفی می شود.این تبلیغ با حضور بازیگر و کارگردان آمریکایی یعنی لارنس فیشبرن جذابیت بیشتری به خود گرفته اما آنچه جذابیت این ویدیو را دوچندان می کند الهام از فیلم زیبای ماتریکس است.فیشبرن در یکی از صحنه های حساس فیلم ماتریکس به کیانوریوز پیشنهاد می دهد که یکی از قرص های آبی یا قرمز را انتخاب کند.با انتخاب قرص قرمز او می توانست واقعیت جهان را که پشت ظاهر آن پنهان بود ببیند.در این تبلیغ اما فیشبرن اینبار به جای قرص دو سوئیچ قرمز و آبی را به یک مرد ثروتمند پیشنهاد می دهد و می گوید سوئیچ قرمز یک لوکس واقعی را به مرد نشان خواهد داد.
آنچه این تبلیغ را از یک تبلیغ عادی متمایز می کند همین الهام از فیلم ماتریکس است و باعث می شود مخاطب این تبلیغ را تا انتها ببیند و محصول کیا به بهترین حالت ممکن معرفی شود.

زمان ارسال پست: ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ | ۶:۱۹ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر, تلویزیون | تگ ها:

2 Responses to “جالب ترین تبلیغات ویدیویی خودرو – قسمت هجدهم”

  1. مرتضی گفت:

    سلام به اسب بخار
    همیشه قوی باشین
    در مورد زبان خواستم بگم اینکه خوده مورفیوس داره می گه KEY که شما به زبان فارسی ترجمه کنید می شه کلید. ترجمه KEY به سوییچ مثل ترجمه مشروب به برنج است که در ایران استفاده می شه اگه کلید ماشین سوییچ هست پس چرا کلید های دیگه سوییچ نیستن؟ اگر سوییچ درست و key نادرست هست پس چرا خارجی ها خودشون سوییچ نمی گن؟ یا ما به اشتباه می گیم سوییچ خودرو یا اونا دارن به اشتباه می گن KEY

  2. مرتضی گفت:

    لطفا یه مقاله در مورد کلید خودرو تهیه کنید که کلید درست هست یا سوییچ؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.