کارمانیا
مدیران خودرو

تیوولی ۲۰۱۸ به رامک خودرو رسید

تیوولی 2018 به رامک خودرو رسید
گروه صنعتی رامک خودرو به عنوان نماینده رسمی سانگ یانگ کره جنوبی در ایران، به تازگی تیوولی ۲۰۱۸ را در شوروم مرکزی خود قرار داده است.

تیوولی را می توان به عنوان پرفروش ترین کراس اوور کوچک وارداتی بازار ایران معرفی کرد که در این چند سال، توانسته سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد و از طرفی همیشه در کانون توجه ها باشد. جالب است بدانید که تیوولی در دو سال پس از عرضه، همچنان محبوب تر از رنو کپچر است و آمار فروش به مراتب بیشتری را دارد. در حال حاضر اگر بخواهید سانگ یانگ تیوولی را در بازار آزاد با مدل ۲۰۱۷ خریداری کنید، باید هزینه حدود ۱۳۲ تا ۱۳۸ میلیون تومان را بپردازید. این افزایش قیمت به خاطر بسته بودن ثبت سفارش و از طرفی افزایش بهای ارز اتفاق افتاده است. باز شدن مجدد ثبت سفارش با افزایش تعرفه، خواه نا خواه باعث می شود تا در آینده نزدیک قیمت این خودرو به صورت رسمی در شرکت رامک خودرو افزایش پیدا کند. این روزها اگر به نمایندگی مرکزی رامک خودرو واقع در جاده مخصوص سری بزنید، سانگ یانگ تیوولی را در نسخه ۲۰۱۸ و با فیس لیفت جزئی مشاهده می کنید. کمپانی سانگ یانگ تیوولی را با تغییراتی در سپر جلو عرضه کرده و از طرفی تغییرات جزئی را در کابین خودرو اعمال نموده است. سبک جدید سپر جلو این خودرو کره ای تا حدی جذابتر بوده و احتمالا همین تغییرات اندک باعث می شود تا در بازار آزاد اختلاف قیمتی را میان نسخه فیس لیفت و قدیمی در نظر بگیرند.

زمان ارسال پست: ۱۸ دی ۱۳۹۶ | ۷:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.