کارمانیا
مدیران خودرو

تیزر هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ با محوریت افزایش ایمنی

تیزر هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ با محوریت افزایش ایمنی
جدیدترین تیزر تبلیغاتی نسل چهارم هیوندای سانتافه، سیستم ایمنی جلوگیری از خروج کودکان را به نمایش می‌گذارد.
نسل چهارم کراس‌اور پرطرفدار هیوندای سانتافه، به‌صورت رسمی در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی خواهد شد. بااین‌حال به‌ نظر می‌رسد که تیم تبلیغاتی هیوندای، انتشار تیزرهای تبلیغاتی و معرفی ویژگی‌ها و تجهیزات سانتافه‌ی جدید را آغاز کرده است.
به گزارش زومیت تیزر تبلیغاتی جدید هیوندای با الهام از یک اتفاق معمولی و آشنا، سیستم جلوگیری از خروج سرنشین در شرایط خطرناک را معرفی می‌کند. با این فناوری در صورت عبور خودرویی دیگر، درهای سانتافه تا رفع خطر باز نمی‌شوند. علاوه بر این آپشن ایمنی مهم، سانتافه‌ی جدید به ویژگی جلوگیری از تصادف در دنده عقب نیز مجهز است. در این سیستم، هنگام حرکت خواسته یا ناخواسته رو به عقب و در صورت تشخیص وجود خودروی دیگری در مسیر، ترمزها به‌طور خودکار فعال می‌شوند تا از برخورد احتمالی جلوگیری شود.
تیزر هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ با محوریت افزایش ایمنی
نسل چهارم سانتافه با الهام مشهود از مدل کُنا (Kona) شامل طرح چراغ‌های جلو و جلوپنجره‌ی آبشاری، نمای مدرن‌تری به خود گرفته است. در کابین باید انتظار نمایشگر لمسی، سیستم اطلاعات و سرگرمی و پنل پشت فرمان دیجیتال داشت. در حال حاضر سایر جزئیات سانتافه‌ی جدید مانند مشخصات فنی، نامشخص است.
نسل جدید هیوندای سانتافه در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ در اواسط اسفند ماه سال جاری، به‌صورت رسمی و با جزئیات کامل رونمایی می‌شود.

زمان ارسال پست: ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, تلویزیون | تگ ها: ،

2 Responses to “تیزر هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ با محوریت افزایش ایمنی”

  1. کامبیز گفت:

    ما هم توو فکریم جایگزین پراید چی بیاریم چارتا چرخ و چارتا در داشته باشه ارزون بیفته

  2. رامین گفت:

    چی شد؟ آخرش راننده دکمه رو زد تا در باز شه نه اینکه ماشین به صورت هوشمند بعد از عبور ماشین، قفل در رو باز کنه؟ درسته؟!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.