کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

تیزر متفاوت پورشه پانامرا اسپرت توریسمو

تیزر متفاوت پورشه پانامرا اسپرت توریسمو

مدیران پورشه و پلیس لندن در یک ویدئوی تبلیغاتی متفاوت، مأموریت انتقال ۱۴ میلیون دلار شمش طلا را به مدل پانامرا اسپرت توریسمو محول کرده‌اند.
با توجه به ویدئوی تبلیغاتی پورشه، یکی از بهترین خودروهای انتقال شمش طلا، پورشه پانامرا اسپرت است و نیاز به خرید شاسی‌بلند سفارشی و کم‌شتاب نیست. به گزارش زومیت شرکت انگلیسی .Baird & Co که در ساخت و توزیع شمش‌ طلا و دیگر فلزات گران‌بها فعالیت دارد، مأموریت بسیار مهمی به پورشه واگذار می‌کند: حمل ۲۴ شمش طلا در شهر لندن به مسافت ۲۰ کیلومتر.
زمان یکی از مهم‌ترین فاکتورهای این انتقال ۱۰ میلیون پوندی (حدود ۱۴ میلیون دلار) بود. به همین دلیل پورشه پانامرا توریسمو به این مأموریت حساس اعزام شد. هر دستگاه خودرو علاوه بر ۴ سرنشین شامل راننده، اپراتور رادیو و دو مأمور حفاظت، حامل بیش از ۶۰ کیلوگرم شمش طلا بود.

تیزر متفاوت پورشه پانامرا اسپرت توریسمو

البته به‌ نظر می‌رسد که شاید مدل کاین شایستگی بیشتری برای این مأموریت داشته باشد؛ اما بر اساس نظر مقامات .Baird & Co و پورشه، فاکتور زمان و قدرت خودرو، پانامرا را برجسته‌تر نشان داد. به هر حال اگر بخواهیم به جزئیات توجه کنیم و نه تبلیغاتی بودن این عمل، کاین توربو برای حمل شمش طلا با سرعت بالا، بسیار مناسب‌تر خواهد بود. از طرفی مسافت ۲۰ کیلومتری در لندن با میانگین سرعت ۳۰ کیلومتر بر ساعت، حدود ۴۰ دقیقه طول می‌کشد که به این ترتیب، نیسان جوک از یک کاروان پورشه پانامرا کمتر جلب توجه می‌کند.

تیزر متفاوت پورشه پانامرا اسپرت توریسمو

به‌ نظر می‌رسد که نویسندگان قسمت بعدی سری فیلم‌های سینمایی سریع و خشن (Fast & Furious)، باید ایده‌های جدیدتری برای سرقت‌های تخیلی ارائه دهند. در ادامه می‌توانید این ویدئوی تبلیغاتی متفاوت را تماشا کنید.

زمان ارسال پست: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ | ۸:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, تلویزیون | تگ ها: ،

One Response to “تیزر متفاوت پورشه پانامرا اسپرت توریسمو”

  1. فراز گفت:

    این ماشین بیشتر به درد سرقت از کاروان حمل پول میخوره تا انتقالش! یاد the italian job افتادم!!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.