گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
تکریم از خانواده شهدای محیط بان از سوی گروه صنعتی رامک خودرو

تکریم از خانواده شهدای محیط بان
طی ماه های اخیر اخباری متاثر کننده مبنی بر شهادت مظلومانه محیط بانان ، جامعه ایرانی را بر آن داشت که در حرکت های خودجوش به ایجاد موجی در راستای حمایت از این قشر تلاشگر عرصه محیط زیست وسرمایه های طبیعی اقدام کنند.به همین دلیل گروه صنعتی رامک خودرو برای برداشتن گامی در این راه روز پنجشنبه در نمایشگاه خودروی شیراز اقدام به تجلیل وقدر دانی ازخانواده سه شهید از قشر محیط بانان کرد.
در ابتدای مراسم پس از قرائت آیاتی چند از کلام خدا،با پخش فیلمی کوتاه درباره شهدای محیط بان تاکیدی شد بر مظلوم بودن این قشر و تلاش آنان برای حفظ مواهب طبیعی و زیست محیطی ایران .پس از آن نماینده رامک خودرو طی سخنانی به نیاز از حمایت بیشتر از محیطبانان کشور پرداخت وتمام مردم را دعوت به همراهی در این راه کرد. او شهدای محیط بان را در جایگاه شهدای هشت سال دفاع مقدش خواند وخانواده آنان را نیز شایسته تکریم دانست که بار این فراق را به دوش می کشند.
پس از وی دکتر ولوی، رئیس کل محیط زیست استان فارس، طی سخنانی به آغاز شدن حرکت های خود جوش مردمی در راستای حمایت از مابع ملی وهمچنین افرادی که در این زمینه تلاش می کنند اشاره کرد.ولوی این امر را بر اساس قانون اساسی وظیفه ای عمومی اعلام کرد وادامه داد:متاسفانه همکاران ما در شرایطی ناجوانمردانه به شهادت رسیده اند. به گفته رئیس کل محیط زیست استان فارس تمام سوءقصد هایی که به این عزیزان صورت گرفته در حالی بوده است که این شهدا مسلح نبوده وتنها به وظیفه خود می پرداختند . ولوی در ادامه اضافه کرد که اما خون این عزیزان اثر خود را گذاشته است به نحوی که بر اساس برخی گزارش ها شکارچیان زیادی اسلحه های خود را کنار گذاشته اند ودیگر نمی خواهد به این کار اقدام کنند.وی ضمن تقدیر از گروه صنعتی رامک خودرو برای برگزاری اولین مراسم تقدیر از خانواده شهدای محیطبان گفت:این گروه صنعتی که هیچ ارتباط کاری با محیط زیست ندارد می آید و اقدام به برگزرای تجلیل می کند.این مساله نشان می دهد که خون این عزیزان اثر خود را گذاشته است واز سوی دیگر نشان می دهد که این گروه صنعتی نیز آغاز کننده یک حرکت ملی شده است.
پس ازاین سخنان لوح تقدیر و همچنین هدایایی ارزنده توسط ،حسن بیگ محمدی مدیریت بازاریابی وفروش رامک خودرو، غلام رضا زارع مدیریت نمایندگی استان فارس رامک خودرو و دکتر ولوی ریئس کل محیط زیست استان فارس به نمایندگی ازگروه صنعتی رامک خودرو به خانواده محترم شهدای محیط بان منوچهر شجاعیان ،محمد دهقانی وپرویز هرمزی تقدیم شد.
پس از اهدای هدایا ودلجویی از خانواده محترم شهدای محیطبان،آنان نیز ضمن تشکر از این اقدام تکرار نشدن چنین فجایعی را نیازمند عزمی ملی دانستند و اعلام کردند که این مراسم نشان داد که این حرکت آغاز شده است.
پس ازاین مراسم بازدیدکنندگان و حضار حاضر در این مراسم نیز به دلجویی از ایشان پرداختند و به خانواده های آنان اطمینان دادند که در این مسیر آنها را تنها نخواهند گذاشت.
گالری تصاویر:

زمان ارسال پست: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ | ۱۱:۱۳ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

3 Responses to “تکریم از خانواده شهدای محیط بان از سوی گروه صنعتی رامک خودرو”

 1. علیرضا گفت:

  حرکت پسندیده ای بود
  ممنون از رامک خودرو بابت این حرکت و ممنون از شما بابت اطلاع رسانی

 2. علي تبريزي گفت:

  دم رامك خودرو و شركت هايي كه چنين حركت هاي مشابهي ميزنن گرم، خيلي زياد از كارشون خوشم اومد مرسي رامك

 3. مازیار. ع گفت:

  حرکت خیلی جالبی بود. ایکاش رامک خودرو برای دلجویی و بعنوان هدیه سه خودرو تيوولى به خانواده های سه عزیز از دست رفته اهدا میکرد.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.