کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

تویوتا با کمری به نمایشگاه می آید؟

حضور نامعلوم تویوتا
با اعلام خبر حضور برند تویوتا و لکسوس در نمایشگاه خودرو تهران، احتمال داده می شود که ایرتویا محصول جدیدی را به بازار ایران معرفی کند.
همچنین احتمال آن زیاد است که خودروهایی چون آوریس مجددا به این نمایشگاه بیایند و در نهایت، فروششان برای اواخر سال جاری آغاز گردد. همچنین طبق عادت ایرتویا، حضور این برند در نمایشگاه های خودرو کشور همیشه با غافلگیری همراه بوده و شاید این شرکت، کمری نسل جدید را برای معرفی بازار ایران، در نمایشگاه خودرو آذر ماه در معرض دید عموم قرار دهد. ولی واقعیت اینجاست که سال گذشته این شرکت ۵ محصول جدید از سبد تویوتا را به نمایشگاه خودرو آورد و تا به امروز تنها دو محصول جدید از تویوتا به بازار آمده است. سی اچ آر و لکسوس RX200t خودروهایی هستند که در نمایشگاه خودرو سال گذشته رونمایی شدند و این روزها در خیابان ها دیده می شوند. البته که نسخه های پلاک شده RX200t به صورت شخصی به ایران آمده اند و هنوز ایرتویا این خودرو را به صورت رسمی به مشتریان تحویل نداده است.

زمان ارسال پست: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ | ۵:۵۹ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.