کارمانیا
مدیران خودرو

تولید ۲۰۰۸ به برنامه فروش می رسد؟

تولید 2008 به برنامه فروش می رسد؟
شرکت ایران خودرو حدود دو ماه پیش ثبت نام پژو ۲۰۰۸ را انجام داد و گویا قرار است که این کراس اوور مونتاژی با قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان به دست مشتری برسد.
همچنین پیش بینی می شود که در روزهای اول ۲۰۰۸ با قیمتی حدود ۱۱۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان در بازار آزاد به فروش برسد و این مسئله بستگی به میزان استقبال خریداران دارد.
به گفته ایران خودرو قرار است که ۲۰۰۸ از این ماه به دست مصرف کنندگان برسد. ولی با توجه به آمار تولید رسمی گویا این خودرو در این چند ماهه کمتر از ۵۰ دستگاه تولید شده و بدیهی است که تحویل های شهریور ماه باید بیش از هزار دستگاه باشد. لذا احتمال دارد که ایران خودرو در تحویل این کراس اور جدید با تاخیر چند هفته ای مواجه شود. البته که طبق قانون به مشتریان سری اول سود تاخیر خودرو تعلق می گیرد. طبق اعلام برخی خریداران این خودرو هنوز دعوت نامه ای برای آن ها ارسال نشده است. البته این حرف از جانب تحویل های سری مهر ماه بیشتر اعلام می شود و هنوز فردی در فضای مجازی اعلام نکرده که توانسته تحویل سری اول این خودرو را ثبت نام کند.
در حال حاضر هنوز تعدادی از پژوهای ۲۰۰۸ مونتاژی در مراحل تست فنی به سر می برند و به احتمال زیاد چند هفته دیگر این پروژه طول خواهد کشید.

زمان ارسال پست: ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۴:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،

3 Responses to “تولید ۲۰۰۸ به برنامه فروش می رسد؟”

 1. آریا گفت:

  دلالان محترم و صنف آبرومند نمایشگاه داران،
  با عطش تمام در انتظار ورود ۲۰۰۸ هستند.

 2. علی گفت:

  امروز که مثل مور و ملخ ریخت سایناهای اتومات بردن، همون هایی که میگفتن نرخرید این آشغالو :)))
  منتظر قیمت ۵۰ میلیونی واسه همون آشغاله هستیم

 3. امیر رضا گفت:

  حالا ۲۰۰۸ بیاد با هر قیمتی. گرونه نخرید. اینقدر دلال دلال نکنید. چاقو که بیخ گلومون نذاشتن. مجبوربون که نکردن از دلال بخرین. یه عده اینجوری امرار معاش میکنن

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.