فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

محصولات جدید جایگزین خودروهای قدیمی در کرمان موتور می شوند.

تولید سه خودرو در کرمان موتور متوقف شد
مدیر بازاریابی شرکت کرمان موتور در خصوص خبرهای ضد و نقیض توقف تولید برخی از محصولات این شرکت، در جمع خبرنگاران گفت:

«سیاست کرمان موتور در این سال ها نشان داده است که هیچ وقت یک خودرو را مانند برخی از خودروسازان چندین سال در خط تولید خود نگه نمی دارد و با گذشت سه الی پنج سال آن خودرو را از خط خارج می کند و نسخه ای جدید و به روزتر را تولید می کند».
حسن اکبری در این خصوص اضافه کرد: «در حال حاضر چند هفته ای است که دیگر برنامه تولید سه خودرو در کرمان موتور به طور قطعی تمام شده و دیگر نمی خواهیم تا این خودروها را مونتاژ و عرضه کنیم. جک J5 دنده ای، لیفان ۶۲۰ و لیفان X50 دنده ای خودروهایی هستند که از خط تولید کرمان موتور خارج می شوند و قرار است که محصولات جدید جایگزین آن ها شوند».
تولید سه خودرو در کرمان موتور متوقف شد
پیش از این برخی رسانه ها به خاطر عدم توجیه در خصوص زمان بندی خطوط تولید خودروسازان خصوصی، در صورت عدم تولید موقف خودرویی اعلام می کردند که آن محصول به طور کل از خط تولید خارج شده است. این در حالی است که در شرکت های خودروسازی خصوصی به خاطر محدودیت خطهای تولید و مونتاژ، در زمان بندی به خصوصی، یک یا دو محصول مونتاژ می شوند و با رسیدن به عدد حد نصاب، مهندسان خط تولید محصولی دیگری را آغاز به مونتاژ می کنند. این خبرها گاهی اشاره به آن داشتند که خودروهایی چون لیفان ۸۲۰ به طور کل از خط تولید کرمان موتور خارج شده اند. ولی با توجه به گفته های حسن اکبری، مدیر بازاریابی کرمان موتور، این اتفاق نیافته و تنها سه محصول جک J5 دنده ای، لیفان ۶۲۰ و لیفان X50 دنده ای از خط تولید این خودروساز در آینده نزدیک خارج می شوند.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۶ دی ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

6 Responses to “محصولات جدید جایگزین خودروهای قدیمی در کرمان موتور می شوند.”

 1. حمید رضا گفت:

  من دیگه از کرمان موتور خودرو نخواهم خرید. چون بد عهده و مسولیت تولیداتشو بعد از دو سه سال قبول نمیکنه. لاقل یدکیشو موجود کنید خوش انصافا.

 2. علیرضا انصاری گفت:

  نمیدونم چرا یه شرکت با غیرت. خودش بلند نمیشه خودرو بسازه

 3. مهرزاد گفت:

  بیچاره خریداران ! شانس اوردم جک J5 نگرفتم… کلا سیاست های کرمان موتور همیشه به همین منوال بوده… باز دو تا طفل صغیر دولتی از این بابت وضعیت بهتری دارن…

 4. حسین بلو گفت:

  جک j5 دنده ای ماشین فوق العاده ایه حیف شد از خط تولید خارج شد.این ماشین ب حدی کم استهلاک و کم مصرف بود که خود شرکت جک موتورز همون موتور رو الان روی جک اس ۳ سوار کرده

 5. حسن گفت:

  بازم خدا خیرشون بده محصولات عهد بوق رو نمیدن دست مردم

 6. اشکان گفت:

  به شرط تولید قطعات یدکی و پشتیبانی فنی، حرکت خوبیه و باعث میشه دیگه ماشینی بیش از ۵ سال تولید نشه. نه مثل دولتیها که ۳۰ ساله دارن یه ماشینو بدون کوچکترین تغییر تولید میکنن.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.