کارمانیا
مدیران خودرو

تولید سراتو آپشنال در راستای افزایش سهم بازار

تولید سراتو آپشنال در راستای افزایش سهم بازار
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با وجود رقابت بسیار زیادی که در بازار ایران وجود دارد با عرضه خودروهای جدید و متنوع موفق به کسب و افزایش ۸ درصدی سهم بازارشدیم که این موفقیت مرهون کار سخت و طاقت فرسایی بوده که با مشارکت همه همکاران و نمایندگی های فروش در سراسر کشور صورت پذیرفته است.
با حضور مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، جمعی از معاونان و مدیران ارشد گروه و تعدادی از نمایندگی های برتر فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی مراسم تولید سراتو آپشنال به صورت رسمی در خط تولید این خودرو آغاز شد.
در این مراسم دکتر جمالی ضمن ابراز خوشحالی از آغاز تولید این خودرو گفت: همانطور که در گذشته این تعهد را داده بودیم که در جهت افزایش رضایت مشتریان تلاش کنیم، خوشبختانه و با تلاش تمامی همکاران در گروه سایپا این شرایط در حال تحقق است .
وی افزود: بر همین اساس در یک سال گذشته محصولات جدیدی را تولید و وارد بازار کرده ایم و این روند در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.
مدیرعامل گروه سایپا با اشاره به تصویر ذهنی که در چند سال اخیر برای مشتریان از محصولات سایپا ایجاد شده بود گفت: متاسفانه در چند سال گذشته تصویر ذهنی نامناسبی از محصولات گروه سایپا در جامعه ایجاد شده بود که با تلاش همه همکارانم در گروه سایپا و همکاری بسیار مناسب شبکه نمایندگی ها در سراسر کشور این شرایط اصلاح شد.
وی افزود: آنچه هم اکنون در بین رسانه ها، افکار عمومی، مردم و مسئولین وجود دارد نشان از یک موفقیت چشمگیر در گروه سایپا است و قطعا این روند رشد در سال آینده ادامه خواهد داشت.
جمالی گفت: افزایش ۸ درصدی سهم بازار با وجود رقابت بسیار زیادی که وجود دارد نتیجه این تلاش است و قطعا کار بسیار سخت و طاقت فرسایی بوده که با مشارکت همه همکاران و نمایندگی های فروش در سراسر کشور صورت پذیرفته است.
وی تصریح کرد: این تلاش و کوششی که در زمان تحریم و سختی آغاز شده قطعا در جهت ادای دین به مردم، سهامداران و سرمایه گذاران می باشد و امیدوارم برای سال آینده نیز همچنان شاهد این موفقیت ها در گروه سایپا باشیم.
مدیرعامل گروه سایپا تاکید کرد: فعالیت بسیار خوب و همراهی شبکه نمایندگی های خدمات فروش و پس از فروش فرصت بسیار مناسبی برای این رشد ایجاد کرده و با افزایش تعداد تولید در سال آینده این مسیر را همچنان طی خواهیم کرد.
وی افزود: پیش بینی می شود روند رشد تولید در سال آینده ادامه داشته باشد و باید تلاش کنیم همچون سال ۹۵ این روند رشد، مستمر باشد.
منبع : سایپا نیوز

زمان ارسال پست: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۵:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “تولید سراتو آپشنال در راستای افزایش سهم بازار”

  1. حسام گفت:

    کار طاقت فرسا؟؟؟!! مرد نا حسابی ، تا الان از سر و تهش میزدین ، الان کمتر ازش مزنین ، پول بیشتر میگیرین. دیگه مونتاژ کردن این همه قرو فر نداره. اونم مدل ۲۰۱۰٫

  2. سید مرتضی گفت:

    خوشم اومد مردم این ماشین لخت شده رو نخریدن آخرش مجبور شدن آپشنهایی که از روش برداشته بودن دوباره بزارن روشالبته نه همش رو
    اونم با ۱۰ میلیون افزایش قیمت!
    ولی خیلی احمق هستن که فکر میکنن مردم میان ۹۹ میلیون به اتاق قدیم سراتو پول بدن

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.