کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

تولید خودرو افزایش یافت

تولید خودرو افزایش یافت
بهمن ماه امسال تولید انواع خودرو به طور میانگین ۵.۶ درصد افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، در این مدت تولید انواع خودرو از ۱۳۷ هزار و ۳۸۹ دستگاه در بهمن ماه سال گذشته به ۱۴۵ هزار و ۵۶ دستگاه رسید.

تولید انواع سواری نیز با رشد ۷.۱ درصدی همراه بوده و از ۱۲۸ هزار و ۵۶۴ دستگاه در بهمن‌ ماه سال ۱۳۹۵ به ۱۳۷ هزار و ۶۴۸ دستگاه افزایش یافت.

تولید انواع ون نیز صعودی بوده و به ۱۶۶ دستگاه رسید. این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته تولید ون متوقف شده بود.

بهمن‌ ماه امسال تولید وانت اما نزولی بوده و با کاهش ۱۹.۵ درصدی از ۶۳۶۸ دستگاه در بهمن‌ ماه سال ۱۳۹۵ به ۵۱۲۵ دستگاه کاهش یافت.

برخلاف وانت اما تولید مینی‌بوس و میدل‌باس صعودی بوده و از ۱۰۱ دستگاه در بهمن‌ ماه سال گذشته به ۱۸۴ دستگاه افزایش یافت.

بهمن‌ ماه امسال تولید انواع اتوبوس کاهش یافته و با افت ۷.۷ درصدی از ۱۶۸ دستگاه در بهمن‌ ماه سال ۱۳۹۵ به ۱۵۵ دستگاه رسید.

تولید انواع کامیونت، کامیون و کشنده نیز مانند اتوبوس کاهش یافته و با افت ۱۸.۷ درصدی از ۲۱۸۸ دستگاه در بهمن‌ ماه سال گذشته به ۱۷۷۸ دستگاه کاهش یافت.

در ۱۱ ماهه نخست امسال نیز تولید انواع خودرو ۱۴.۱ درصد افزایش یافته و از یک میلیون و ۲۲۵ هزار و ۶۷۹ دستگاه در ۱۱ ماهه نخست سال گذشته به یک میلیون و ۳۹۹ هزار و ۱۱۱ دستگاه افزایش یافته است.

زمان ارسال پست: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۳:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “تولید خودرو افزایش یافت”

  1. محمد گفت:

    خسته نباشن ایشالا با این کارا میخوان به صنعت خودرو کمک بکن ؟؟!!!!همییین ،فقط افزایش تعداد تولید ؟!!دیگه کیفیت و استاندارد و امنیت و اینا هم همشون برن گم شن؟؟!!!😐
    کی این مماکت درست میشه ای خداااا؟

  2. حسینی گفت:

    با سلام
    شما درست میگید تولید زیاد شده . مردم خیلی خرید کردن ولی آیا راه دیگه ای هم داشتن بخدا ظلم تا کجا؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.