کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

تولید بیش از هزار دستگاه هیوندای در ایران

تولید بیش از هزار دستگاه هیوندای در ایران
شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی هیوندای در ایران، طی دو ماه پایانی سال گذشته، بیش از هزار دستگاه هیوندای تولید کرده است. هیوندای آی۲۰، ۸۳۵ دستگاه و هیوندای آی۱۰، ۱۹۸ دستگاه تولید شده است. پیش بینی می شود که با آغاز سال ۹۶، سرعت خط تولید هیوندای در ایران بالا رود و بتواند تا پایان سال بیش از پنج هزار دستگاه خودرو تولید کند.
از طرفی با در نظرگیری حضور خودروهایی چون هیوندای اکسنت و النترا جدید در خط تولید کرمان موتور، می توان فهمید که رسیدن به این عدد کار سختی نیست. برخی احتمال می دهند که در نیمه دوم سال ۹۵، هیوندای بتواند با همکاری کرمان موتور، بیش از هفت هزار خودرو را در بازار ایران مونتاژ کند. بر خلاف باور بسیاری از افراد، هیوندای i10 و i20 توانستند تنها در ماه پایانی سال ۹۵، به مراتب بهتر از بسیاری از چینی ها در ایران ظاهر شوند و نظر مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشانند.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۶:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “تولید بیش از هزار دستگاه هیوندای در ایران”

  1. صادق ... گفت:

    به به. خوبه والا! ۴ تا تایر و ۲ تا آیینه به ماشین میچسبونن! اسم تولید روش میزارن! ۲ برابر قیمت واقعی (که از سوی وزارت صنعت اعلام شد) به مردم میفروشن! پزش میزنن! ایول دارید!

  2. جمالی گفت:

    البته اگه اسمشو بشه گذاشت تولید ، با این قیمتی هم که ارائه میدن !!!!!!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.