کارمانیا
مدیران خودرو

تولید ام جی در آذویکو قدرت گرفت

تولید ام جی در آذویکو قدرت گرفت
با توجه به اطلاعات به دست آمده، در یازده ماهه اول سال ۱۳۹۶، شرکت صنعت خودرو آذربایجان معروف به آذویکو به عنوان نماینده رسمی تولید و مونتاژ محصولات ام جی چین توانسته است تا ۴۸۷ دستگاه ام جی ۳۶۰ را در نسخه های دنده ای و اتوماتیک تولید کند.

طبق گزارش رسمی دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صمت، در بهمن ماه سال جاری ۱۰۰ دستگاه ام جی ۳۶۰ در نسخه دنده ای و ۱۳۲ دستگاه با گیربکس اتوماتیک در تبریز تولید شده است. پیش بینی می شود که شرکت آذویکو تا پایان سال جاری بتواند نزدیک به ۷۰۰ دستگاه ام جی ۳۶۰ را در نسخه های دنده ای و اتوماتیک تولید کند. با توجه به فعالیت قویتر آذویکو در حوزه فروش و تولید محصولات ام جی در ایران، می بینیم که در اواخر سال جاری، رشد تولید به نسبت اوایل سال برای این شرکت اتفاق افتاده است. همچنین این شرکت چند هفته ای است که در کنار فروش نسخه تنفس طبیعی ام جی ۳۶۰، مدل توربو این خودرو را به با قیمت قطعی ۷۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پیش فروش می کند. پیش بینی ها نشان می دهد که شرکت آذویکو با همکاری گروه سایک چین می تواند در صورت بازاریابی قوی برای این خودرو، تولید ام جی ۳۶۰ را با اضافه شدن نسخه توربو افزایش دهد و حتی در گام نخست بتواند بیش از ۳ هزار دستگاه از این محصول را تولید نماید.
برای تماشای ویدیو معرفی و بررسی ام جی ۳۶۰ اتوماتیک تنفس طبیعی در فصل دوم اسب بخار و همچنین ویدیو تست و بررسی ام جی ۳۶۰ توربو اتوماتیک در فصل سوم اسب بخار می توانید برای روی لینک های آن کلیک کنید.

گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

2 Responses to “تولید ام جی در آذویکو قدرت گرفت”

  1. مهرداد گفت:

    ای کاش تنوع بده به محصولات ام جی در ایران و محصولات جدیدتر رو هم بیارن برای تولید

  2. امیر گفت:

    با توجه به کیفیت ام جی ۳۶۰ این خودرو جای خود را در ایران باز خواهد کرد

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.